Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Penkiomis pergalėmis FIBA Čempionų lygos turnyre startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (5-1) patyrė pirmąją nesėkmę.

22
22
83%
5/6
6

Banguotai žaidę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antradienį išvykoje 61:66 (14:17, 14:16, 20:14, 13:19) turėjo pripažinti „Ventspils“ (3-3) ekipos, kuriai atstovauja lietuvis Edgaras Želionis, pranašumą.

Vangiai rungtynes pradėję klaipėdiečiai varžovus į priekį paleido nuo pat mačo pradžios, kada pralaimėjo atkarpą net 2:14 ir aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą.

Greitai po šalto dušo atsigavę „Neptūno“ žaidėjai per likusias penkias minutes atsakė spurtu 12:3 ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų – 14:17.

Po ilgosios pertraukos geriausią puolimą pademonstravę Lietuvos vicečempionai trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą ir pirmą kartą rungtynėse buvo priekyje – 46:44.

Visgi lemiamame ketvirtyje „Neptūno“ krepšininkai vėl strigo puolime – per pirmąsias penkias minutes jie tepelnė vos tašką, tuo metu septynis taškus surinkę latviai persvėrė rezultatą savo naudai – 54:49.

Tada Jimmy Baronas pataikė du tolimus metimus, Vytautas Šarakauskas pridėjo vieną ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Neptūno“ deficitas sumažėjo iki minimalaus – 60:61.

Rezultatyviausiam „Ventspils“ žaidėjui Willie Deane'ui suklydus, „Neptūnas“ turėjo šansą išsiveržti į priekį, tačiau po minutės pertraukėlės Barono metimas skriejo pro šalį, vėliau svečiai suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio, pražanga sustabdytas Želionis pataikė abi baudas ir įtvirtino „Ventspils“ pergalę – 66:61.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse vertėsi be kapitono Martyno Mažeikos.

„Ventspils“: Willie Deane'as 22, Ronaldas Zakis 12 (9 atk. kam.), Edgaras Želionis 9.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 16, Jimmy Baronas 16, Mindaugas Girdžiūnas 12.

1 2 3  »
2016-11-23 02:45
kakiraKAD wHITESIDE11 YRA GAIDELIS TEVO TVARKOMAS KIEKVIENA DIENA,CIA VISI ZINO....BET VIS GRYZTA I BASKETNEWS,NES JAM PATINKA KAI JI D/ULKINA

2016-11-23 01:06
mauglis
teisingai sako,whiteside11 yra ta prostitute,kuria patvarkai per visas skyles,skundziasi kad neuzmokejai,bet anksciau ar veliau gryzta nes jei patiko buti gerai isrurintai,tai whiteside11 tas pats, sako koks sudas tas basketnews,krepsinis net geriau zymiai,bet kaip kurveska gryzta kiekviena diena,nes jam patinka but per sikna tvarkomam
neptunas
Dabar kazkaip neptuna nesekmes paime sekmadieni nesuzaide daug kas gerai klimavicius kacinas neisijunge kaip ir siendien tai pat larry drew

--
2016-11-22 21:47
šaunuolis
nieko čia baisaus neivyko,nu pralaimejo,nu ir kas,vistiek toli eis šitam turnyre,o vat whiteside11 yra lochas kaip reta.

--
+1
2016-11-22 21:34
Nuo pat pradžių matėsi,kad Neptūnas kažkokie apsnūdę,nepasiruošę.Suprasčiau,jei būtų tekę keliauti į Sibirą su persėdimu,tada nuovargis ir pan.O čia tik Latvija.Nu pralaimėjo,tai pralaimėjo.

Tam Del biednumo
Ventspilis turi didesni juros uosta nei Klaipeda.

--
2016-11-22 21:00
Su pergale, Latvija
Pralaimet biedienm latviukam negaila. Ar jums negaila varganu latviu? Krepsinis ten 20 metu atsilieka nuo musu. Arenos sienos šakem paremos, kad nenugriutu. Sirgaliai pakaitom skyles pirstais lubose spaudzia, kad vanduo nevarvetu. Zaidejai apiplysusiom aprangom is humanos, 1998 metu Siauliu aprangos perpirpktos ir persiutos. Komanda su Ryanairu skraido i isvykos rungtynes. 46eriu Willie Deanas ten revoliucija i prieki veda ir yra svarbiausias zaidejas, o cia buvo eilinis zalgirio vidutiniokas kazkada. Zelionis ten uz per praeitas kaledas surinktus pingius zaidzia, zmones per sms aukojo kad tik butu uz ka lietuvi nupirkt, o pas mus jis tik lkl vidutiniokas buvo. Latvijoj siandien turbut nacionaline svente, o mes islepe nei rinktines, nei zalgirio, nei ryto pasiekimo nevertinam.
+1
2016-11-22 20:55
dadu
juokinga kai Adomaitis keliamas i virsune,nors nieko nera pasiekes....visas jo pasiekimas,iveikti apgailetinos sudeties ryta,kurio biudzetas panasus kaip neptuno....tik neptunui pasiseke su Ewingu....visa adomaicio taktika,duok izaidejui kamuoli (ewing,drew,girdziunui) ir tegul zaidzia indvidualiai.....kai Ewing buvo dar gaudavosi kazkas deka ewing indvidualiu sugebejimu,bet girdziunas isvis tragiskas zaidejas,dar kazkas sita gryba i LT rinktine norejo imti
+1
2016-11-22 20:51
jonas
Nu ka nepasiseke siandien, visiems buna juodu dienu. Dar niekas visko nelaimejo. Svarbu pirmoj vietoj islieka.
+1
2016-11-22 20:50
prametes bauda
na tai atradima tipo padarot kad Adomaitis kazkoks ten LTU kasio Mesijas :D ir taip aisku kad rinktinej bus pzdc, ir Tokijo olimpiniu zaidyniu nematysim pirma kart Lietuvos istorijoje.
+1
nesupratau, ka neptunas per paskutine minute veike, turbut ir patys zaidejai nelabai zinojo
-1
2016-11-22 20:47
dadu
gera taktika bauduoti gera baudu metika atsiliekant 1 tasku ir likus 34 sekundem....ziauriai protingas sprendimas trenerio :P
2016-11-22 20:46
Cia laukia tas pats letuvos rinktine tas pats su tokiu trenerium

--
2016-11-22 20:43
baikim sia agonija :) adomaitis kiausu neturi kad rizikuot iki galo ir nebauduot o va kuom pasibaigia viskas :)
2016-11-22 20:42
baronas tai ziaurus :D traukia traukia uz ausu, bet bene svarbiausioj atakoj 5sekunde sveicia lempa per rankas nu velnias zino gal toks sumanymas buvo :D