Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Utenos „Juventus“ (5-1) ekipa pergalių seriją FIBA Čempionų lygoje pratęsė iki trijų. Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 75:73 (21:18, 21:18, 17:16, 16:21) palaužė Baro „Mornar“ (2-4) krepšininkus.

Valdas  Vasylius
PTS 7 | REB 13 | AS 3 | ST 1
Ovidijaus Galdiko ir puikiai dėl kamuolių kovojusio Valdo Vasyliaus vedami uteniškiai Juodkalnijoje pirmavo beveik viso susitikimo metu, tačiau atitrūkti nuo varžovų jiems nesisekė.

Didžiausią persvarą svečiai iš Lietuvos įgijo ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, kuomet Rolando Jakšto dvitaškis leido „Juventus“ apčiuopiamai pirmauti 70:61.

Šeimininkai neketino pasiduoti bei pakilo į lemiamą šturmą. Prasidėjus paskutinei minutei skirtumas tarp komandų jau buvo minimalus – 68:70.

Tuomet Galdikas sumetė baudų metimus (72:68), Antabia Walleris smeigė tritaškį (71:72), o atakuojant nuo baudų metimo linijos neklydo ir Gytis Sirutavičius bei Lamonte Jonesas (73:74).

Likus žaisti 4 sekundes Sirutavičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (75:73) ir paliko šansą varžovams išplėšti pergalę, tačiau Wallerio tolimas metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Šiame susitikime be traumuoto Vaido Čepukaičio rungtyniavusi Utenos ekipa pergalės dėka tapo D grupės lydere.

„Mornar“: Antabia Walleris 18, Balša Radunovičius 17, Octaviusas Ellisas 9 (14 atk. kam.).

„Juventus“: Ovidijus Galdikas 15, Rolandas Jakštas 14, Jamaras Diggsas 12, Vytautas Šulskis 9, Aaronas Bestas 8, Valdas Vasylius 7 (13 atk. kam.).