Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Tragiškai rungtyniaujanti „Šiaulių“ (0-6) komanda pralaimėjimu baigė pasirodymą FIBA Europos taurės turnyre. Šį kartą Vaido Pauliukėno auklėtiniai Čekijoje 85:89 (24:29, 18:19, 20:23, 23:18) pralaimėjo Pardubicės BK JIP (4-2) krepšininkams.

Šiauliečiai nors ir atsiliko didžiąją rungtynių dalį, tačiau nuolat alsavo varžovams į nugarą. Ketvirtojo kėlinio viduryje po Maurice'o Bowmano tritaškio deficitas sumenko iki 77:81. Visgi šeimininkai surengė spurtą 4:0 ir įgiję 8 taškų persvarą (85:77), ją saugiai išlaikė iki mačo pabaigos.

Fantastiškai paskutines rungtynes sužaidė „Šiaulių“ komandos lyderis Martynas Echodas. Jis per 35 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Jaunasis puolėjas FIBA Europos taurėje vidutiniškai pelnydavo po 16,7 taško, atkovodavo po 11 kamuolių ir rinkdavo po 21,7 naudingumo balo.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Šiauliuose čekai laimėjo 108:90.

BK JIP: Josephas Wallas 22, Lambas Autrey 19 (9 rez. perd.), Dominezas Burnettas 18, Davidas Skrancas 10.

„Šiauliai“: Mrtynas Echodas 30 (14 atk. kam.), Maurice'as Bowmanas 17, Donatas Sabeckis 11.