22
25
7
2

Marius Grigonis po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl žaidė rungtynėse. Jo atstovaujama Tenerifės „Iberostar“ (4-2) FIBA Čempionų lygos rungtynėse svečiuose 76:75 (27:17, 11:16, 17:21, 21:21) pranoko Avelino „Sidigas“ (4-2) krepšininkus.

Likus žaisti 15 sekundžių Adonis Thomas metė baudas, tačiau pataikė tik pirmąją ir paskutinės atakos teisę paliko „Iberostar“ ekipai, kuri atsiliko 73:75. Šiuo šansu svečiai puikiai pasinaudojo ir Davinas White'as pelnė du taškus su pražanga.

Paskutiniai atakai „Sidigas“ turėjo mažiau nei sekundę, o Joe Raglando dvitaškis tikslo nepasiekė.

Grigonis aikštėje po keitimo pasirodė ketvirtojo kėlinio viduryje ir aikštėje praleido 3 minutes bei 49 sekundes. Per jas lietuvis atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė ir naudingumo balų nesurinko.

„Sidigas“: Levi Randolphas 24, Adonis Thomas 23, Joe Raglandas 7.

„Iberostar“: Giorgos Bogris 22, Javieras Beiranas 14 (9 atk. kam.), Davinas White'as 10, Carlas Englishas 7.