Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Jonas Valančiūnas atliko antrą dvigubą dublį per pastarąsias trejas rungtynes ir padėjo Toronto „Raptors“ (9-6) iškovoti pergalę.

Lietuvis lemiamas minutes praleido ant parketo, o jo ekipa išvykoje 115:102 (24:20, 30:19, 36:36, 25:28) įveikė Hjustono „Rockets“ (9-6) bei nutraukė varžovų trijų pergalių seriją.

Valančiūnas per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, 5 kartus suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

DeMar  DeRozan
PTS 24 | REB 5 | AS 9 | ST 2
Antrajame ketvirtyje Toronto ekipa spurtavo 16:6 ir įgijo dviženklę persvarą (46:34).

Po dviejų kėlinių „Raptors“ pranašumas siekė 15 taškų, tačiau trečiąjį ketvirtį „Rockets“ pradėjo spurtu 9:2 ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (48:56). Iniciatyvos ėmėsi DeMaras DeRozanas, kuris per šį kėlinį pataikė 8 metimus iš 12, tarp kurių buvo du tritaškiai, o Toronto ekipos persvara po trijų kėlinių siekė 16 taškų (90:74).

Rungtynių pabaigoje „Rockets“ spurtavo 18:8 ir sumažino deficitą iki 7 taškų (99:106), tačiau per lemiamas dvi minutes DeMarre Carrollas pelnė 7 taškus taip įtvirtindamas „Raptors“ pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (15 rez. perd., 12 kld.), Ryanas Andersonas 13, Clintas Capela 12 (5 blk.), Trevoras Ariza 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24 (2/3 trit., 9 rez. perd.), Demarre Carrollas 20, Kyle'as Lowry 17 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 15 (16 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Ketvirtadienis, Lapkričio 24 d.
Sacramento Kings Oklahoma Thunder 116-101 stat »
Golden State Warriors Los Angeles Lakers 149-106 stat »
New Orleans Pelicans Minnesota Timberwolves 117-96 stat »
Utah Jazz Denver Nuggets 108-83 stat »
Dallas Mavericks Los Angeles Clippers 104-124 stat »
Houston Rockets Toronto Raptors 102-115 stat »
Detroit Pistons Miami Heat 107-84 stat »
Brooklyn Nets Boston Celtics 92-111 stat »
Indiana Pacers Atlanta Hawks 85-96 stat »
Cleveland Cavaliers Portland Trail Blazers 137-125 stat »
Orlando Magic Phoenix Suns 87-92 stat »
Charlotte Hornets San Antonio Spurs 114-119 stat »
Philadelphia 76ers Memphis Grizzlies 99-104 stat »

2016-11-24 14:01
12 klaidu :D Duoda barzda

--
2016-11-24 11:53
q
reiketu jums paziuret youtube video, apie derozano zaidima, kaip jam pavyksta tuos taskus pelnyt. Ir is esmes, jis juox pelno 80% per iso ball, ir toki zaidima su labai kibia gynyba yra ne taip ir sunku sutrikdyti. Ne del psichologiniu priezasciu Derozanui taip nesiseka atkrintamosiose, o todel, kad komandu gynyba buna skirta butent jo iso zaidimui, ir jau nebuna jam ko daryt. Taip, derozanas turi labai gerus skillus, bet problema, kad jis nebando labiau prisitaikyt prie komandinio zaidimo, visada jis turi buti tas "hero", isivaizduoja , kad cia jo komanda ir kad turi jis but antru Kobe. Problema, kad antru Kobe jis nera, toks geras niekados nebus, ir tik su iso jis niekad neistrauks komandos atkrintamosiose, todel jam reiketu tobulinti/mokytis kitus zaidimo aspektus, susizaidima su komanda, didesni aukstaugiu itraukima ir pan. Bet cia gal ir treneris nekoks yra. Reiketu kritikuoti ne derozanus skillus, kurie yra labai geri, bet jo pacio poziuri i zaidima, i komanda ir pan.
2016-11-24 10:34
Tomas
kur jis buvo vasarą, kai jo reikėjo
2016-11-24 09:20
Nu ka ekspertai musu bnews pyksta nes vel eilini karta neturi kaip prie Derozano prisikabint. Reiks laukt prastesniu rungtyniu kuriu beveik nebuna siais metais, kad galetu srutom apipilt ir palot koks jis netikelis