Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Trečiajame kėlinyje turėtą dviženklį deficitą panaikinusi Memfio „Grizzlies“ (10-5) ekipa po sunkios kovos pasiekė NBA pirmenybėse šeštąją pergalę iš eilės.

Davido Fizdale‘o auklėtiniai svečiuose po dviejų pratęsimų 104:99 (20:26, 23:25, 20:20, 23:15, 5:5, 13:8) triumfavo prieš Filadelfijos „76ers“ (4-11) krepšininkus.

Sėkmingiau susitikimą pradėję „76ers“ po ilgosios pertraukos sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (62:51), tačiau nepalūžę „Grizzlies“ ketvirtajame kėlinyje prisivijo 70:71.

Negana to, lemiamo ketvirčio viduryje svečiai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį 82:76. 6 taškai skyrė komandas ir likus žaisti vos 2 minutes – 85:79.

Mike  Conley
PTS 25 | REB 9 | AS 9 | ST 2
Tuomet po tritaškį pataikę Ersanas Ilyasova ir Nikas Stauskas išlygino rezultatą (85:85). Paskutinę minutę Marcas Gasolis ir Robertas Covingtonas neišnaudojo savo šansų pataikydami tik po vieną baudos metimą iš dviejų, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nerezultatyviame pirmajame pratęsime Filadelfijos klubą išgelbėjo Jerrydas Baylessas, likus žaisti 43 sekundes pataikęs rezultatą išlyginusį tritaškį – 91:91.

Antrajame pratęsime „76ers“ žaidė be 12 taškų pelniusio ir 11 kamuolių atkovojusio Joelio Embiido, o svečius iš Memfio paskutinėmis akimirkomis į priekį 101:98 išvedė arti trigubo dublio šiame mače buvęs Mike‘as Conley. Netrukus svarbų metimą prametė Stauskas, o tas pats Conley įtvirtino „Grizzlies“ pergalę taikliais baudų metimais.

„76ers“: Ersanas Ilyasova 22 (12 atk. kam.), Robertas Covingtonas 19 (10 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 18, Joelis Embiidas 12 (11 atk. kam.), Nikas Stauskas 10.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27, Mike‘as Conley 25 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Zachas Randolphas 11.