Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Monstriškai rungtyniavęs Anthony Davisas pelnė 45 taškus, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-10) NBA pirmenybėse laimėjo ketvirtąjį kartą iš eilės.

Alvino Gentry vadovaujama komanda namuose 117:96 (31:26, 22:24, 36:18, 28:28) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (4-10), kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Anthony  Davis
PTS 45 | REB 10 | AS 3 | ST 2 | BS 1
Geriau rungtynes pradėjo „Pelicans“, kurie per pirmąsias 6 pirmojo kėlinio minutes susikrovė dviženklį pranašumą (21:9), tačiau vėliau „Timberwolves“ varžovus pasivijo, o po spurto 11:0 įgijo ir 8 taškų persvarą (46:38).

Visgi antrąjį ketvirtį geriau užbaigė „Pelicans“, kurie po dviejų Terrence'o Joneso dėjimų spurtavo 10:0 ir pasibaigus antram ketvirčiui turėjo 3 taškų pranašumą (53:50). Pirmaujanti komanda pirmoje rungtynių pusėje keitėsi 5 kartus.

Lūžis šiame mače įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame „Pelicans“ spurtavo 26:4 ir įgijo 22 taškų persvarą (83:61). Po šio smūgio Minesotos krepšininkai taip ir neatsigavo.

Tai buvo trečiosios Anthony Daviso rungtynės šiame sezone, kai jis pelnė 40 ir daugiau taškų.

„Pelicans“: Anthony Davisas 45 (17/27 met., 10 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 17 (7 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 12, Timas Frazieris 11 (8 rez. perd.).

„Timberwolves“: Zachas LaVine'as 26, Andrew Wigginsas (2/19 met.) ir Gorgui Diengas (8 atk. kam.) po 13, Shabazz Muhammadas 11.