Serbai iškovojo dar vieną titulą. Serbijos jauniai Europos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) vaikinų čempionato finale 92:89 (22:29, 17:22, 19:17, 34:21) palaužė graikus ir tapo senojo žemyno čempionais.

Tai buvo jau trečiasis serbų titulas šiemet. Visos trys Serbijos jaunųjų krepšininkų rinktinės laimėjo savo amžiaus Europos čempionatų aukso medalius.

Šiose rungtynėse serbus į pergalę vedė 203 cm ūgio puolėjas Milanas Macvanas, kuris pelnė 32 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. Graikų nuo pralaimėjo neišgelbėjo ir įspūdingas Konstantinos Koufos žaidimas. 216 cm ūgio milžinas surinko 33 taškus bei po krepšiais atkovojo 13 kamuolių.

Antrojo kėlinio pabaigoje graikams buvo pavykę susikrauti solidžią 15 taškų persvarą (51:36), o prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 10 taškų (68:58).

Ketvirtąjį kėlinį Serbijos krepšininkai pradėjo spurtu 11:2 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo (69:70), o likus žaisti 1 minutę ir 36 sekundes jau 6 taškais priekyje buvo serbai (84:78).

Per likusį rungtynių laiką įgytos persvaros serbai nebeišvaistė ir iškovoję pergalę tapo Europos jaunių vaikinų čempionato nugalėtojais.

Serbija: Milanas Macvanas 32 (14 atk. kam.), Stefanas Stojačičius 21, Dušanas Katničius 20.

Graikija: Konstantinos Koufos 33 (13 atk. kam.), Konstantinos Sloukas 18, Charalampos Giannopoulos 14.

Atrinkti (0) Visi (11)
lietuviai gi patvarke serbus ir padavanojo 4 taskus tai reiskia ateityje visada sutars graziuju EC ir pc
2007-08-13
to Taikius:iskur cia istraukei tokia nesamone.Jauciu koks serbu fanas pasake:)Kaip jau sake lietuviz_reikia tiketi savo komanda.
2007-08-13
Artimiausiu 10-12 metu visi cempionatai ir olimpiados bus serbu.. jie gali sutrukdyti tik patys sau jei nevaziuos i rinktines ir kels asmenines ambicijas, bet jei nebus vidiniu konfliktu tai serbu sloves era gali labai uzsitesti..
2007-08-13
serbai wiska susislawe.. :)
2007-08-13
+3
2007-08-13 12:02 Dija to dija. krc netriuskins jie njeko dejau :D

go lt!!!

paimsjim auksa wyru warzybuose i wisks , juk reikia tiketi sawo komanda :)
2007-08-13
+2
neveltui serbu zvaigzdes prizadejo, kad ateity triuskins visus, nes uoliai ugdo savo jaunima...4 medaliai si ta pasako
2007-08-13
-1
serbai to nusipelne
2007-08-13
-3
'216 cm ūgio milžinas surinko 33 taškus bei po krepšiais atkovojo 13 kamuplių.' plia kaip zvengiau - nuo pat ryto basketnews nuotaika pakelet, respects KAMUPLIŲ xe xe xe

o jei rimtai tai, mane jau serbai gazdina, viska plia laimi, kazkokie izvergai :)