Nuotr.:

Triuškinamą pergalę Eurolygos varžybose pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ (4-5) komanda su Derricku Brownu priešakyje. Po krepšiais dominavę Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai savo aikštėje 100:79 (21:21, 26:19, 27:24, 26:15) nušlavė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-5) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Marko Simonovičiaus taiklaus tritaškio svečių deficitas siekė vos penkis taškus – 75:80.

Derrick  Brown
PTS 20 | REB 9 | AS 4 | BS 3 | EFF 38
Tačiau tuomet puolime strigę serbai per likusias šešias minutes pelnė vos keturis taškus, „Anadolu Efes“ spurtavo 20:4 ir galingai užbaigė rungtynes – 100:79.

Puikias rungtynes „Anadolu Efes“ gretose sužaidė Derrickas Brownas, kuris per 33 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 38 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis – naujas aukštaūgio rekordas Eurolygoje. Prieš tai geriausias Browno rezultatas buvo 34 naudingumo balai.

Kitas Turkijos ekipos amerikietis Tyleris Honeycuttas išsiskyrė dvigubu dubliu, pelnydamas 12 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.

„Anadolu Efes“ triuškinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 43 prieš 22, iš kurių net 15 puolime. Belgrado komandos krepšininkai po varžovų krepšiu sugriebė tik 4 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Derrickas Brownas 20 (9 atk. kam.), Bryce'as Cottonas 19, Thomasas Heurtelis 17, Cedi Osmanas 12, Tyleris Honeycuttas 12 (13 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Charlesas Jenkinsas 20, Marko Guduričius 14, Milko Bjelica 9, Marko Simonovičius 9.