Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygos turnyre pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (5-4) komanda, kuri svečiuose 80:73 (24:20, 20:17, 21:12, 15:24) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (5-4) klubo žaidėjų pasipriešinimą.

Colton  Iverson
PTS 14 | REB 8 | ST 1 | BS 1
Graikijos ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas per ketverias rungtynes.

„Maccabi“ iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė po ilgosios pertraukos, kada turėtą 7 taškų pranašumą besibaigiant trečiajam ketvirčiui padidino ikii rekordinės – 18 taškų persvaros (62:44).

Ketvirtajame kėlinyje Mattas Lojeski pelnė penkis taškus, „Olympiakos“ laimėjo atkarpą 10:4 ir kiek priartėjo prie varžovų – 59:71.

Prasidėjus paskutinei minutei, Erickas Greenas ir Lojeski pataikė po tritaškį ir komandas teskyrė šeši taškai – 73:79. Kitoje atakoje Andrew Goudelockas pataikė vieną baudos metimą ir įtvirtino „Maccabi“ pergalę – 80:73.

Universaliu žaidimu nugalėtojų gretose išsiskyrė buvęs žalgirietis Sonny Weemsas, per 34 minutes pelnęs 12 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Tačiau amerikiečiui nepavyko išvengti ir klaidų – jis prarado 6 kamuolius.

„Olympiakos“: Mattas Lojeski 15, Vassilis Spanoulis 14, Erickas Greenas 10.

„Maccabi“: D.J. Seeley 19, Coltonas Iversonas 14 (8 atk. kam.), Andrew Goudelockas 12, Sonny Weemsas 12, Devinas Smithas 10 (10 atk. kam.).