Nuotr.:

Paskutiniame kėlinyje puolime užstrigusi Manto Kalniečio atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (4-5) komanda Eurolygos varžybose patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

18
25
7
4

Jasmino Repešos vadovaujama komanda namų rungtynėse 70:79 (17:21, 19:23, 27:14, 7:21) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce“ (6-3) žaidėjų pranašumą.

Prieš ilgąją pertrauką aštuonių taškų deficitą turėjusi „Emporio Armani“ komanda atsitiesė trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo užtikrintai ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudama penkiais taškais – 63:58.

Visgi lemiamame kėlinyje aikštės šeimininkai savo trapų pranašumą greitai išbarstė – jie per beveik devynias minutes sugebėjo pelnyti vos keturis taškus, kai tuo metu varžovai pelnė 17 ir išsiveržė į priekį – 75:67.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Ricky Hickmanas smeigė tritaškį ir įžiebė mažą viltį „Emporio Armani“ ekipai – 70:75.

Po minutės pertraukėlės Ekpe'as Udoh pataikė dvitaškį, Ricky Hickmanas užsidirbo bloką, Rakimas Sandersas prametė dvitaškį, o prie baudų metimų linijos pasiųstas Luigi Datome realizavo baudas ir Milane triumfavo „Fenerbahce“ – 79:70.

Nuo suolo pakilęs Kalnietis aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pataikė vieną dvitaškį iš trijų, prametė du tritaškius ir iš viso pelnė 2 taškus.

Lietuvis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 17, Jamelas McLeanas 15 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 11.

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas 18, Bobby Dixonas 14, Nikola Kaliničius 13, Ekpe'as Udoh 11, Luigi Datome 10.

2016-11-25 10:53