Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Praėjusį savaitgalį iš pralaimėjimų liūno išlipusi Joniškio „Delikateso“ (5-10) ekipa Mezon-NKL pirmenybėse šį kartą patyrė nesėkmę.

20
19
80%
4/5
67%
4/6

Joniškiečiai namuose 63:73 (18:16, 12:21, 17:16, 16:20) nusileido „Mažeikių“ (5-10) komandai.

Svečiai kiek atitrūko jau antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 21:12 ir įpusėjus rungtynėms Aloyzo Rudžio kariauna buvo priekyje septynių taškų skirtumu (37:30).

Ketvirtajame kėlinyje po Ernesto Bružo ir Manto Šerkšno tolimų metimų „Mažeikių“ pranašumas tapo jau dviženklis (59:47).

Netrukus svečiai pridėjo dar keturis taškus iš eilės ir „Delikateso“ deficitas dar labiau išaugo (47:63). Kaip paaiškėjo vėliau, šie „Mažeikių“ dūriai šeimininkams buvo mirtini ir iki susitikimo pabaigos Joniškio klubas sugebėjo tik šiek tiek sumenkinti savo atsilikimą.

„Delikatesas“: Domantas Šimaitis, Darius Griškėnas ir Ignas Daukšys po 13, Žilvinas Petraitis 10.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 20, Ernestas Bružas 16, Kostas Jonuška 15.