13
21
11
3

Netikėtą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Molėtų „Ežerūno“ (2-13) krepšininkai. Jie svečiuose 73:65 (18:14, 22:19, 8:12, 25:20) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ (6-10) krepšininkus.

Čempionato autsaideriai iš Molėtų pirmavo didžiąją mačo dalį. Kauniečiai į lemiamą spurtą kilo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet po Kristupo Žemaičio tritaškio deficitas sumenko iki 62:66. Visgi svečiai į tai atsakė spurtu 5:0 ir mačo baigtis tapo aiški.

Šiose rungtynėse molėtiškiams visiškai iš žaidimo pavyko išjungti vieną geriausių lygos krepšininkų Gytį Masiulį. Puolėjas per 32 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Būtent kova po krepšiais ir pražudė „Žalgirį-2“. Kovą dėl atšokusių kamuolių jie pralaimėjo 32:41.

„Ežerūnas“: Pranas Skurdauskas (11 atk. kam.) ir Marius Pociukonis po 13, Eimantas Narušis 12, Laurynas Kirlys 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 19, Kristupas Žemaitis 11, Martynas Varnas 9.