Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vilniaus „Perlas“ (10-6) rungtynėse su Kauno KTU (7-8) komanda suklydo 24 kartus, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę.

22
25
75%
6/8
1

Sostinės klubas Kaune triumfavo 79:75 (9:15, 19:16, 18:25, 33:19).

Rungtynės gerokai sėkmingiau prasidėjo aikštelės šeimininkams, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 15:9.

Antrajame kėlinyje po Medo Kuprijanovo dėjimo, KTU komandos persvara dar pakilo iki devynių taškų (23:14), tačiau vėliau „Perlas“ sugebėjo stabilizuoti situaciją ir pirmąją susitikimo pusę komandos baigė KTU turint trijų taškų pranašumą (31:28).

KTU ant sėkmės bangos dar užšoko trečiajame kėlinyje, kuomet Paulius Knyza smeigė du tolimus metimus iš eilės (49:38).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Knyzos dvitaškiu bei Jauniaus Davniuko tritaškiu ir vis dar dviženklę vertę išlaikiusia KTU persvara (61:46).

Vis dėlto, Kauno klubas tuo džiaugėsi neilgai. Netrukus „Perlas“ kilo į lemiamą šturmą, pataikė keturis tritaškius, o po Luko Kvedaravičiaus tolimo šūvio pagaliau persvėrė rezultatą (71:70).

Netrukus vilniečiai skirtumą dar ir padidino, o KTU klubas atsigauti nebesugebėjo.

KTU: Aidas Kavaliauskas 19, Paulius Knyza 16, Deividas Pogužinskas 12.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 22, Aistis Pilauskas 16, Arnas Beručka ir Margiris Normantas po 13.