Nuotr.: Vytautas Mikaitis
Nuotr. Vytautas Mikaitis

Pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės Mezon-NKL čempionate pergalę iškovojo Jonavos „Sporto klubo“ (4-11) ekipa. Ji svečiuose  93:86 (17:22, 22:22, 23:23, 24:26) įveikė „Šilutę“ (9-6).

13
28
2
11

Šilutėje lygos komandoms šį sezoną kovoti yra itin sunku. Prieš tai 2016-2017 metų sezoną šiame mieste triumfuoti pavyko tik Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Lengva nebuvo ir Nerijaus Zabarausko auklėtiniams. Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Jonavos klubas pirmavo vienuolikos taškų skirtumu (77:88), tačiau šilutiškiai netrukus pradėjo grėsmingai artėti.

Šeimininkai greitai pelnė šešis taškus iš eilės ir iš „Sporto klubo“ pranašumo liko šeši taškai (84:90).

Visgi likusios pusės minutės „Šilutei“ buvo per mažai. Ričardas Verbickas netrukus pataikė tris baudas iš keturių, o tai svečiams užtikrino pergalę.

Šeimininkams nepadėjo net ir pakartotas Briano Wanamakerio sezono naudingumo rekordas. Amerikietis per 34 minutes pelnė 21 tašką (4/8 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris 21, Modestas Žaunieriūnas 15, Tomas Zdanavičius 14, Augustas Šuliauskas 10.

„Sporto klubas“: Raimundas Žuklevičius, Vytautas Pikalavičius (11 atk. kam.), Justas Vazalis ir Ričardas Verbickas po 13, Evaldas Aniulis 12.