Nuotr.:

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderių dvikovoje Marijampolės „Sūduvos“ (6/1) klubas namuose 77:72 (22:20, 19:26, 20:9, 16:17) po permainingos kovos įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (6/2) ekipą.

21
25
5
50%
3/6

Marijampolietės užtikrintai pradėjo susitikimą – 11:2. „Kibirkštis“ neketino paleisti varžovių į priekį ir baigiantis kėliniui po atkarpos 6:0 pirmą kartą išsiveržė į priekį – 18:17. Vis dėlto po pirmųjų dešimties žaidimo minučių priekyje buvo šeimininkės – 22:20.

Antrajame ketvirtyje prabėgus beveik 4 minutėms „Sūduvos“ žaidėjos priartėjo iki 2 taškų (29:31), bet tada tolimus metimus fantastiškai pataikiusios viešnios spurtavo 10:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 41:29. Šeimininkės greitai atsitiesė po šalto dušo ir iki didžiosios pertraukos savo deficitą sumažino per pusę – 41:46.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 2 minutes Rimvydo Samulėno auklėtinės po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį – 49:48. „Sūduvos“ ekipa pelnė dar 6 taškus be atsako (55:48) ir taip truktelėjo į priekį. 28-ąją minutę marijampolietės jau turėjo dviženklį pranašumą (61:50), kurį 5 taškais be atsako baigusios ketvirtį kiek sumažino „Kibirkšties“ atstovės – 55:61.

Visą ketvirtą kėlinį „Kibirkštis“ artėjo prie varžovių ir likus 3 minutėms deficitą ištirpdė iki vieno taško – 70:71. Čia pat marijampolietės surengė dvi tikslias atakas – 75:70. Laura Juškaitė pasižymėjo dvitaškiu (72:75), bet likus 30 sekundžių Neringa Skadaitė įmetė dvitaškį (77:72), taip įtvirtindama „Sūduvos“ pergalę.

„Sūduva“: Arina Bilotserkivska 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld., 5 per. kam.), Neringa Skadaitė 20, Ieva Šimkutė 17 (8 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 14, Laurita Jurčiūtė 12 (6 kld.), Gabija Meškonytė 11 (5 kld.).