Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

San Antonijaus „Spurs“ (13-3) komanda ir toliau žygiuoja pergalių keliu. Šį kartą Teksaso klubas svečiuose 109:103 (22:32, 24:16, 29:26, 34:29) parklupdė Bostono „Celtics“ (9-7) krepšininkus.

Greggo Popovichiaus auklėtiniams tai buvo jau aštuntoji pergalė iš eilės.

Kawhi  Leonard
PTS 25 | REB 10 | AS 4 | BS 2
Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, „Spurs“ timptelėjo po dvitaškį pataikę Kawhi Leonardas ir LaMarcusas Aldridge'as, po kurių sėkmingų išpuolių svečiai įgijo šešių taškų pranašumą (100:94).

Iki mačo pabaigos likus minutei, komandas skyrė pavojingas trijų taškų skirtumas (104:101), tačiau tuo metu itin svarbų tritaškį įskraidino Patty Millsas, o po jo taiklaus šūvio San Antonijaus klubas ir vėl galėjo laisviau kvėpuoti (107:101).

Per likusias 44 sekundes „Celtics“ krepšininkai rungtynių eigos į savo pusę pakeisti jau nebesugebėjo, o „Spurs“ iškovojo dar vieną pergalę.

Geriausias karjeros NBA rungtynes šį vakarą sužaidė latvis Davis Bertanis. Krepšininkas per 23 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį. Ankstesnis geriausias Bertanio rezultatas puolant buvo į Šarlotės „Hornets“ krepšį vakar įmesti 11 taškų.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 24, Avery Bradley 19, Jae Crowderis 18, Alas Horfordas 12 (10 atk. kam.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 25 (10 atk. kam.), Patty Millsas 19, Davis Bertanis ir Davidas Lee (12 atk. kam.) po 15, Danny Greenas 11, LaMarcusas Aldridge'as 10.

Gražus Jonathono Simmonso reidas:

Atrinkti (0) Visi (3)
Spurs matyt nusitaikė į išvykose laimėtų rungtynių rekordą, atvirkščiai nei pernai ;D