Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko mažiausiai naudingumo balų šį sezoną, tačiau jo atstovaujamai Toronto „Raptors“ (10-6) ekipai laimėti tai nesutrukdė.

Kanados klubas svečiuose 105:99 (27:24, 20:18, 26:25, 32:32) įrodė pranašumą prieš Milvokio „Bucks“ (6-8) krepšininkus.

DeMar  DeRozan
PTS 26 | REB 7 | AS 4
Valančiūnas šiose rungtynėse rungtyniavo 31 minutę, per šį laiką pelnė 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, kartą suklydo, triskart prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis Valančiūnui yra mažiausias šį sezoną. Vienženklio naudingumo balų skaičiaus 2016-2017 metų sezone uteniškis dar nebuvo surinkęs.

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Giannis Antetokounmpo dėjimu sušvelnino „Bucks“ atsilikimą iki minimumo (95:96), tačiau tolimu metimu į tai atsakymą pateikė Kyle'as Lowry (99:95).

Netrukus Antetokounmpo pataikė dar vieną dvitaškį, tačiau Milvokio komandos tai nebetenkino, kadangi netrukus tą patį padarė DeMaras DeRozanas (101:97), o „Raptors“ savo pranašumo nebepaleido.

Dvikova Milvokyje baigėsi penkių rungtynių „Raptors“ kelionių turas. Per penkerias pastarąsias rungtynes „Raptors“ taip pat įveikė „Hjustono „Rockets“ ir Denverio „Nuggets“ ekipas, taip iškovodami 3 pergales ir patirdami 2 nesėkmes.

„Privalome laimėti kuo daugiau išvykos rungtynių. Visgi šaunu, kad pagaliau grįšime namo, kovosime prieš savo sirgalius ir galėsime išsimiegoti savo lovose“, – sakė Terrence'as Rossas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (11 rez. perd.), Tony Snellas 16, Jabari Parkeris 14, Matthew Dellavedova 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Kyle'as Lowry 19, DeMarre Carrollas 14, Jonas Valančiūnas 12, Patrickas Pattersonas 11.