Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (8-7) komandos treneris Jeffas Hornacekas nusprendė suteikti šansą Mindaugui Kuzminskui. Lietuvis mače su Šarlotės „Hornets“ (8-7) komanda rungtyniavo rekordines 24 minutes ir buvo aikštėje lemiamomis susitikimo akimirkomis.

Kuzminskas žaidė blankiai, tačiau jo ekipa namuose 113:111 (30:28, 22:28, 27:18, 25:30, 9:7) per pratęsimą pargriovė svečius iš Šarlotės.

Carmelo  Anthony
PTS 35 | REB 14 | AS 5 | ST 2 | BS 1
Iki šiol puolėjas iš Lietuvos daugiausiai NBA rungtynėse buvo žaidęs šios savaitės mače su Portlando „Trail Blazers“, kai aikštėje praleido 20 minučių.

Kuzminskas per jam skirtą laiką taškus rinko tik baudų metimais, realizuodamas dvi baudas iš tiek pat galimų. Jis prametė 2 dvitaškius bei 4 tritaškius, tačiau atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, jam esant aikštelėje, „Knicks“ įmetė 13 taškų daugiau nei praleido. Tokiu +/- rodikliu Niujorko ekipoje pasigirti galėjo tik 38 minutes žaidęs Courtney Lee.

Kuzminskas aikštelėje praleido daugiau laiko nei bet kuris kitas komandos atsarginis žaidėjas.

Hornacekas visiškai pasitikėjo vilniečiu, kuris aikštelėje buvo ir svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Kuzminskas žaidė, kuomet Carmelo Anthony, iki pratęsimo pabaigos likus 3 sek., pataikė dvitaškį, kuris šeimininkams ir atnešė pergalę.

„Knicks“ lyderis šiame mače pelnė 35 taškus (11/19 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tai – geriausios amerikiečio sezono rungtynės.

„Knicks“: Carmelo Anthony 35, Kristapas Porzingis ir Derrickas Rose'as po 16, Courtney Lee 12.

„Hornets“: Marco Belinelli 19, Nicolas Batumas 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Kemba Walkeris 17, Cody Zelleris 15, Frankas Kaminsky 13.

2016-11-26 22:10
....Nu jo tikrai sustabde Batuma, kuris pelne 18 tasku :DDD kaip galima girti Kuzminsko zaidima, jei mete plytas ir per 24 min tesurinko 2 taskus??

O tu pastebi, tai jog Kuzminskas yra antraplanis žaidėjas? Bei tai jog Batumas žaidė 45minutes? Dar tas faktas, kad kai Kuzminskas buvo Batumo ginamasis Batumas pelne tik 2taskus.(Iš 18) Mano manimu, ne taškų rinkimas yra svarbiausia tokioj komandoj kaip "Knicks". Kaip ir sakiau jie turi žmonių, kas pelno taškus. Dar turiu pabrėžti jog sustabdė kelias atakas kurių smaigaly buvo Kemba Walkeris. Nebūkit "Boxscore" aukos ir pažiūrėkit varžybas, bei kai jas žiūrit stebėkit žaidimą, kas ten vyksta, o netik lokit jog prameta viena ar kita metimą.
2016-11-26 16:00
....
Cia gi ir kvailam aisku kodel tiek zaide, nes trauma yra patyres thomas, gris i rikiuote ir atims is Kuzio minutes, nes Thomas visada er rungtynes gaudavo po 20 min zaidimo.
2016-11-26 15:55
....
2016-11-26 14:25
Šaunuolis Kuzminskas, sužaidė tikrai gerai, na atakavo nesėkmingai, bet stabdė tokį žaidėją kaip Batumas. Ir jam tikrai pavyko atidirbti gynyboje, nes tuo metu kai jis buvo žaidime, Knicks komanda spurtavo gana sėkmingai. Nesistebiu ištiesų, kodėl treneris pasirinko jo rotacija tarp Carmelo ir Porzingio. Kuzminsko mobilumas buvo faktorius šiose varžybose, manau tai tikrai labiau pastebi šis treneris, nei pelnytus Kuzminsko taškus, nes Knicks komanda turi "Scorer`iu", Kuzminskui reikia būtent ties tuo dirbti, nes taškai ir metimai ateis su laiku.
2016-11-26 13:52
che
Gynyboje Kuzia žibėjo.
2016-11-26 12:28
Nu tokiom progom reikia naudotis Kuziai.Gaila,kad metimai nepakrito.Bet gal treneris neprarado pasitikėjimo juo.

--
2016-11-26 11:53
Ot fruktai
Ir antrastes keičia, ir komentarus trina ;)

--
2016-11-26 10:26
ooo
ech Kuzia, Kuzia, kai tiek duoda lošt - būtina sulošt gerai, nes kitam grajuj vėl bus 6-8 min. :(((
2016-11-26 09:06
pirms
Susiimk Mynde

20 min normaliai leido zaist