Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė puolėjų Lauryno Biručio ir Gyčio Masiulio vedama Kauno „Žalgirio-2“ (7-10) komanda.

22
23
2
100%
4/4

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa savo aikštėje 86:64 (21:22, 22:13, 19:14, 24:15) sutriuškino „Palangą“ (6-10) ir atsirevanšavo jai už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Spalio pradžioje jaunieji žalgiriečiai Palangoje pralaimėjo 75:78.

Antrajame kėlinyje po Antano Montrimavičiaus taiklaus dvitaškio rezultatas buvo lygus – 35:35, tačiau tada jaunieji žalgiriečiai šovė į priekį.

Ignas Sargiūnas pirmąją mačo pusę užbaigė aštuoniais taškais paeiliui, po ilgosios pertraukos Laurynas Birutis pridėjo šešis taškus, šeimininkai galingai spurtavo 20:2 ir dominavo aikštėje – 55:37.

Užtikrintai iniciatyvą į savo rankas perėmę kauniečiai atgal nebesidairė ir likęs kėlinys tebuvo formalumas.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 22, Gytis Masiulis 17, Ignas Sargiūnas 10.

„Palanga“: Kadeemas Greenas 24, Vitalijus Kozys 12 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Antanas Bertašius 11 (9 atk. kam.).