Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Triuškinamą pranašumą išbarsčiusią Vilniaus „Perlą“ (11-6) komandą iš pradžių ketvirtajame kėlinyje išgelbėjo Arnas Beručka, o per pratęsimą ekipos herojumi tapo Margiris Normantas.

11
14
75%
6/8
4

Pastarasis paskutinėmis pratęsimo sekundėmis pataikė dvitaškį aidint sirenai ir lėmė „Perlo“ klubo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) namų rungtynėse prieš Joniškio „Delikatesą“ (5-11) 90:88 (16:10, 30:15, 11:27, 19:24, 14:12).

Antrąjį kėlinį dvigubai laimėję šeimininkai po ilgosios pertraukos turėjo rekordinį 22 taškų pranašumą – 49:27, tačiau tai „Delikateso“ nepalaužė.

Svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu, ketvirtajame ketvirtyje startavo aštuoniais taškais paeiliui ir išsiveržė į priekį – 60:57.

Vėliau joniškiečiai buvo atitrūkę per aštuonis taškus – 75:67, bet tada „Perlas“ laimėjo atkarpą 6:1, Beručka smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą – 76:76.

Jame vyko lygi kova, o likus žaisti 13 sekundžių, Darius Griškėnas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 88:88.

Po minutės pertraukėlės vilniečių rengtos lemiamos atakos smaigalyje atsidūrė Normantas, pelnęs du taškus ir padovanojęs „Perlui“ pergalę – 90:88.

„Perlas“: Margiris Normantas 18, Arnas Beručka 17 (3/11 trit.), Aistis Pilauskas 13, Martynas Maskolaitis 11, Lukas Kvedaravičius 10 (3/15 metimai).

„Delikatesas“: Deividas Sabeckis 25, Žilvinas Petraitis 23 (8 atk. kam.), Darius Griškėnas 22 (2/8 trit.).