Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU (8-8) komanda su Deividu Pogužinsku priešakyje. Ji išvykos rungtynėse 69:63 (26:13, 14:19, 22:20, 7:11) palaužė Jonavos „Sporto klubo“ (4-12) žaidėjų pasipriešinimą.

7
21
11
6

Antroje pirmoje kėlinio pusėje atitrūkę svečiai jį laimėjo dvigubai ir susikrovė dviženklę persvarą – 26:13. Nuo to momento visą laiką pirmavusių kauniečių pranašumas ketvirtajame ketvirtyje buvo sumažėjęs iki trijų taškų, kada Mykolas Dieninis pataikė abi baudas – 60:63.

Tada aikštės šeimininkai penkais minutes nesugebėjo pelnyti taškų, KTU žaidėjai atsakė atkarpa 6:0 ir prasidėjus paskutinei minutei padidino savo pranašumą iki 9 taškų – 69:60.

Vėliau jonaviečiai dar pelnė tris taškus, tačiau didesniam spurtui nebeužteko laiko.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 20, Mykolas Dieninis 12, Lukas Grabauskas 8.

KTU: Deividas Pogužinskas 20 (11 atk. kam.), Artūras Pelšas 12, Medas Kuprijanovas 8, Paulius Knyza 8.