Žygimantas Skučas Nuotr.: Fotodiena.lt
D.J. Balentine Nuotr.: Fotodiena.lt
Andrejus Agafonovas Nuotr.: Fotodiena.lt
Kšištofas Lavrinovičius Nuotr.: Fotodiena.lt

Sunkią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (10-3) su broliais Lavrinovičiais priešakyje. Kazio Maksvyčio vadovaujamas klubas išvykoje 72:70 (11:18, 23:17, 19:18, 19:17) po atkaklios kovos pranoko Stepono Babrausko vedamas Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-8).

Asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Babrauskas per pirmąją rungtynių pusę pelnė 17 taškų iš visų 21 ir tai pasvaliečiams iki ilgosios pertraukos leido pirmauti – 35:34.

Ben  Madgen
PTS 16 | REB 5 | AS 1
Trečiąjį kėlinį keturiais taškais pradėję svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, bet „Pieno žvaigždės“ jiems atitrūkti neleido – Osvaldas Olisevičius ir Derrickas Low atsakė tokia pat atkarpa ir pasvaliečiai minimaliai pirmavo – 39:38.

Taškais besikeitusios ekipos keitėsi lyderyste, o ketvirtį dėjimu iš viršaus užbaigęs Olisevičius išlygino rezultatą – 53:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ užstrigo puolime ir nepelnė taškų pirmąsias tris minutes, tuo metu „Lietkabelis“ spurtavo 8:0 ir vėl buvo priekyje – 61:53. Tuomet šeimininkai varžovams pateikė dar vieną tokį pat atsakymą ir išlygino rezultatą – 61:61.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Gintaras Leonavičius pasižymėjo dviem taškais ir „Lietkabelio“ pranašumas siekė keturis taškus – 71:67.

Tada Babrauskas pataikė vieną baudą, Low prie baudų metimų linijos neklydo ir pasvaliečiams sužibo viltis – 70:71. Likus žaisti penkias sekundes pražanga sustabdytas Leonavičius realizavo vieną baudą iš dviejų, kamuolį gynyboje atkovojęs Babrauskas atliko tolimą metimą, tačiau jis tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Lietkabelis“ – 72:70.

Geriausią pasirodymą šiame sezone „Lietkabelio“ gretose surengė Darjušas Lavrinovičius, kuris per 12 minučių pelnė 10 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų. Kšištofas prie pergalės pridėjo 13 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 21 (5/8 trit., 8 atk. kam.), Derrickas Low 14 (5/15 metimai), Osvaldas Olisevičius 12, Andrejus Agafonovas 10.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 16, Kšištofas Lavrinovičius 13, Darjušas Lavrinovičius 10.

2016-11-27 14:06
xzaltys
niekam neidomus tie ppz, keista, kaip dar apie juos cia kazkas komentuoti gali, ypac kai tokie alkoholikai buduliai kaip bebras ir dilys zaidzia ;)
2016-11-27 00:45
Nedas
Kviečiame prisijungti prie augančios sporto diskusijų forumo bendruomenės

2016-11-27 00:32
savas
prinervuoja tas Kabelis, bet paskui vėl viskas baigiasi gerai. Gal pagaliau Brolis įsižais, nebebus medžiu. Sėkmės rosijoje, o ypač pergalės savaitgaly prieš Prienus
2016-11-26 23:24
pacanas :D
2016-11-26 22:58
patirtis laimejo pries jaunyste.
2016-11-26 21:14
lietkabelis
Kad ir kaip lietkabelis pradetu prastai ar atsiliekant bet visgi sugeba dramatiskai laimet isigelbet ir likt tarp lyderiu

--
2016-11-26 20:31
Xxx
Pasvaliui verkent riekia dar vieno gero izaidejo Low vienas nepatems .
2016-11-26 20:15
lkl lietkabelis
Tai kad ir taip dabar po pergales 2 vietoi vel pakilo

--
2016-11-26 20:06
MAN TAI PATIKO KAI PASAKE - SVARBIOS RUNGTYNES NES TIKISI KAD RYTOJ RYTAS GAUS IR PANEVEZYS VEL PAKILS I ANTRA VIETA XDDDD
2016-11-26 19:54
Daug kas šneka,kad Balentine kol kas nesiseka.Bet kad ir be jo PPŽ gretose prastai atrodo Dimša,Babkauskas ir Dilys.Jei dar jie pradėtų gerai žaist,tai Pasvalys būtų dar rimtesnė jėga.