Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Trečiąją nesėkmę per ketverias rungtynes patyrė Edvino Šeškaus ir Vaidoto Volkaus vedama „Parnu“ (4-6) komanda, kuri Estijos pirmenybių mače išvykoje 62:75 (14:18, 17:16, 18:13, 13:18) pralaimėjo Raplos AVIS (8-3) klubui.

Naudingiausias: Vaidotas Volkus

Šeškus aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (7/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 23 naudingumo balus.

Volkus per 31 minutę pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

„Parnu“: Edvinas Šeškus 20, Vaidotas Volkus 11, Saimonas Suttas.

AVIS: Thomasas Van-Der-Marsas 17 (24 atk. kam.), Svenas Kaldre'as 16, Domenas Bratozas 14, Indrekas Kajupankas 12, Martinas Paasoja 11.

Įtikinamą pergalę kitame pirmenybių mače iškovojo Talino „TLU/Kalev“ (2-6) komanda su Robertu Grabausku priešakyje. Ji svečiuose 87:62 (28:21, 22:13, 22:9, 15:19) sutriuškino Talino „G4S Noorteliiga“ (0-12) krepšininkus.

Grabauskas žaidė 17 minučių, pelnė 17 taškų (8/13 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

„G4S Noorteliiga“: Madisas Soodla 16, Ranas-Andre'as Pehka 16, Karlas-Robinas Jurjenas 9 (9 kld.), Erki Kuhi 9.

„TLU/Kalev“: Kaido Saksas 21 (9 atk. kam.), Reimo Tammas 21 (9 atk. kam.), Robertas Grabauskas 17, Michelas Kurgas 15 (9 atk. kam.).