Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Mindaugas Kuzminskas ir vėl nepasižymėjo iš žaidimo, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (8-8) NBA pirmenybėse patyrė nesėkmę po trijų pergalių paeiliui.

Lietuvio komanda varžovų aikštelėje 102:107 (22:38, 25:20, 24:17, 31:31) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ (9-7) pranašumą.

Pirmajame kėlinyje „Knicks“ varžovams leido pabėgti 20-ties taškų skirtumu (13:33), tačiau nuolat atsilikimą mažinusi ekipa priartėjo lemiamu metu.

Jeremy  Lamb
PTS 18 | REB 17 | AS 2 | ST 1
Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 11 sekundžių Justinas Holiday pataikė tritaškį iš krašto ir „Knicks“ deficitas sumažėjo iki 3 taškų (102:105). Jeremy Lambas pataikė tik vieną baudą, tačiau Niujorko klubas nepasižymėjo ir pergalę šventė „Hornets“.

„Mes turime geriau pradėti rungtynes. Šįkart startavome taip, kad varžovai per pirmąsias 6,5 minutės jau turėjo 24 taškus. Turbūt jau tuomet rungtynės buvo pralaimėtos. Mes sugrįžome į kovą, bet tai iš mūsų pareikalavo daug energijos“, – kalbėjo „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas.

Kuzminskas per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

„Hornets“: Kemba Walkeris 28, Jeremy Lambas 18 (17 atk. kam.), Frankas Kaminsky 14, Cody Zelleris (10 atk. kam.) ir Michaelas Kiddas-Gilchristas (8 atk. kam.) po 11.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 25, Carmelo Anthony (8 atk. kam.) ir Derrickas Rose’as (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 18, Courtney Lee 14, Brandonas Jenningsas 12.