Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Marcas Gasolis sužaidė sezono mačą, Mike’as Conley prabilo lemiamu metu, o jų vedama Memfio „Grizzlies“ (11-6) svečiuose 110:107 (24:31, 27:18, 31:33, 28:25) iškovojo pergalę prieš Majamio „Heat“ (5-11).

Lemiamu mačo metu svečius patempė Mike’as Conley. Jis likus 3 minutėms pataikė tritaškį ir savo komandai suteikė 4 taškų persvarą (102:98). Vėliau jis pelnė du taškus su pražanga, smeigė dar vieną tritaškį, sumetė baudų metimus ir taip pelnė paskutinius 11 komandos taškų.

Marc  Gasol
PTS 28 | REB 3 | AS 6
Gasolis per 25 minutes pelnė 28 taškus ir pasiekė geriausią asmeninį rezultatą šį sezoną. Jis pataikė 9 dvitaškius iš 12, 2 tritaškius iš 4 ir visas 4 baudas. Centras taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Abiejų komandų visi startinio penketo krepšininkai pasiekė dviženklį taškų skaičių. „Heat“ starto penketo žaidėjai pelnė 82 iš 107 taškų, o „Grizzlies“ – 90 iš 110.

„Heat“: Dionas Waitersas 28 (4/5 trit.), Hassanas Whiteside’as 15 (12 atk. kam.), Derrickas Williamsas 13, Tyleris Johnsonas 12.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (9/12 dvit., 6 rez. perd.), Mike’as Conley 21 (7 rez. perd.), Troy Williamsas 18, JaMychalas Greenas 12 (7 atk. kam.), Tony Allenas 11 (8 atk. kam.).

Washington Wizards  San Antonio Spurs 100-112 stat » NBA
Kai James ir Wade paliko Heat. žiūriu nei vieno komentaro po Heat rungtynių. Kai ankščiau po kelis puslapius būdavo ;D