Robertas Javtokas gavo apdovanojimą už džentelmeniškumą Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Augusto Lima Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Davidas Loganas atakuoja krepšį Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Drew Gordonas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Deividas Gailius su kamuoliu Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Robertas Javtokas gavo apdovanojimą už džentelmeniškumą Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Augusto Lima Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Davidas Loganas atakuoja krepšį Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Drew Gordonas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Deividas Gailius su kamuoliu Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Rungtynių žaidėjas
Leo  Westermann
PTS 12 | REB 4 | AS 8
Kauno „Žalgiris“ (12-1) fantastiškai atakavo iš toli bei „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse antrą kartą šį sezoną užtikrintai nukovė amžinus savo varžovus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 84:68 (26:14, 25:16, 15:24, 18:14) įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Lietuvos ryto“ (9-4) krepšininkus.

Žalgiriečiai pataikė net 16 tritaškių iš 30 (53 proc. taiklumas) bei taip surinko daugiau nei pusę savo taškų – 48. Vilniaus klubas tuo metu iš toli pataikė tik 6 kartus iš 24 (25 proc. taiklumas).

Vien per pirmąją rungtynių pusę žalgiriečiai įmetė 12 tritaškių bei jų dėka padėjo pamatus pergalei dar iki ilgosios pertraukos įgydami triuškinantį pranašumą 51:30.

4 tolimus metimus iki ilgosios pertraukos pataikė Kevinas Pangosas, 3 pridėjo Artūras Milaknis, 2 – Edgaras Ulanovas, po vieną – Renaldas Seibutis, Leo Westermannas ir Brockas Motumas.

„Gerai pradėjome rungtynes, gerai pataikėme, gerai gynėmės, – po dvikovos privalumus vardijo iš viso 6 tritaškius pataikęs ir 22 taškus pelnęs Pangosas. – Antroje pusėje žaidėme ne taip gerai, bet turėjome persvarą ir tai mums pagelbėjo. Džiaugiuosi, kad laimėjome, mums tai – gera pergalė.“

Visi 12 „Žalgirio“ tritaškių pirmoje mačo dalyje: 

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dažniau atakavo jau iš dviejų taškų zonos, tačiau tai daryti jiems sekėsi prasčiau. Kauno ekipa šiame mače pataikė 13 dvitaškių iš 34 (38 proc. taiklumas).

Atkarpą 16:5 laimėję svečiai iš sostinės trečiojo ketvirčio pabaigoje priartėjo 49:60, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui jų deficitas jau buvo vienženklis – 57:66.

Vis dėlto atkurti intrigos Tomo Pačėso kariaunai nepavyko. Paskutinėmis susitikimo minutėmis vilniečius toliau baudė bei pergalę „Žalgiriui“ garantavo Pangosas.

Šiame susitikime „Lietuvos ryto“ gretose debiutavo naujokas Joshas Akognonas, tačiau jo pasirodymas truko tik 10 minučių. Per šį laiką įžaidėjas spėjo pelnyti 8 taškus ir prasižengti 5 kartus. 

Vilniečiai Kaune nelaimi jau nuo 2014 metų balandžio.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 22, Brockas Motumas 15, Leo Westermannas 12 (8 rez. perd.), Artūras Milaknis 9, Edgaras Ulanovas 8.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 14 (15 atk. kam.), Artūras Gudaitis 13, Corey Fisheris 12, Deividas Gailius ir Joshas Akognonas po 8.

Vaizdo reportažas ir krepšininkų komentarai:

Šarūno Jasikevičiaus komentaras po rungtynių:

Tomo Pačėso komentaras po rungtynių:

Drew Gordono ir Artūro Gudaičio dėjimai:

Augusto Limos ir Leo Westermanno pikenrolas:

Artūro Gudaičio komentarai:

Komentarai:
visiskas zalgirio pasityciojimas is vilniaus gedos.. kada pagaliau susiprotes vainauskas ir trausksis nafik is komandos? ar reikia zemiau nei bronza paimt? o visiems komentatoriams - arturo klonai neatspindi visu vilnieciu nuomones, tik vieno ultra-debilo, todel nemanykit kad sitas vienas sudo gabalas atspindi vilniecius - normalus vilnieciai jau seniai nuo gedos nusisuko
2016-11-28
+2
Atsakyti
Praeita sezona bent iki pusfinaliu kukavai kad Zalgiris gaus, dabar jau sezono vidury pasiduodi? Kazkaip slabnai siemet tu :DDDD Atsibodo krist veidu i suda? :D
2016-11-28
+1
Atsakyti
arturas97Broudusa atleist,fisheris kaip 10-15min tinkamas.Tada lapeta mest lauk nes jis pries rimtesni prieki beviltiskas,su chimkais tas pats buvo.Uz broudus ir lapeta eurus paimt aukstaKadangi zali jau nepavejami dabar rytas turi gruebtis 2vt kas padetu iki finalo turet aikstes pranasuma,tai reiskia kad zaliu pergales pries lietkabeli ar neptuna bus naudingos--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Tai jau pasikeite giesme is Zalgirio dauzymo i bandyma uzkariaut 2 vieta? :D :D :D Apgailetinas tu :DDD
2016-11-28
+3
Atsakyti
Broudusa atleist,fisheris kaip 10-15min tinkamas.Tada lapeta mest lauk nes jis pries rimtesni prieki beviltiskas,su chimkais tas pats buvo.Uz broudus ir lapeta eurus paimt auksta

Kadangi zali jau nepavejami dabar rytas turi gruebtis 2vt kas padetu iki finalo turet aikstes pranasuma,tai reiskia kad zaliu pergales pries lietkabeli ar neptuna bus naudingos

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-11-28
-8
Atsakyti
10minuciu 8taskai pirmos rungtynes labai gerai,du tritaskiai pataikyti grynai per gynejo rankas stovint prilipus,mates verzlus,manau uz logana geresnis bus

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-11-28
-2
Atsakyti
arturas97Kaip ir galima buvo tiketis siandien rytas dare daug ivairiu eksperimentu ir gordona centru state ir logana izaideju.Rytui laukia svarbus musiai eurocupe tai slidavo ir bande ivairias taktikasNaujokas labai gera ispudi paliko kaip purmam geimui,tik kad prazangu susirinkoTaip kad sitas pralaimejimas nieko nesako nes visus mintys i eurocupa nukreiptos.Uzteks rytui apsilost neptuna su lietkabeliu ir eurocup top4 pasiekt ir sezonas jau neblogas sakyciau butu--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Tas jusu loganas jau senai PG zaidzia pusproti tu :D O naujokas tai konkreti tragedija, nebereikalo Baskai praspyre nes kiekvienam mace max per 10min issibauduodavo :D Jis tik ta ir temoka, greit prazangas susirinkt :D Aisku tokiem kaip sudrytis tinka :D
2016-11-28
-7
Atsakyti
Kaip ir galima buvo tiketis siandien rytas dare daug ivairiu eksperimentu ir gordona centru state ir logana izaideju.Rytui laukia svarbus musiai eurocupe tai slidavo ir bande ivairias taktikas

Naujokas labai gera ispudi paliko kaip purmam geimui,tik kad prazangu susirinko

Taip kad sitas pralaimejimas nieko nesako nes visus mintys i eurocupa nukreiptos.Uzteks rytui apsilost neptuna su lietkabeliu ir eurocup top4 pasiekt ir sezonas jau neblogas sakyciau butu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-11-28
+4
Atsakyti
JDMuahahaha kaip arturiukas grasino po Zalgirio pergales pries Bamberga, o paskui liejo atmazus del treciadienio:DDDDDVaikas sedi vel su pliuchomis. Spango apie berlyno albos lygio Bamberga, o Zalgiris is raudono skuduro tyciojosi zymiai labiau nei is Bambergo.


jo cia gerai arturiukas apsipliuchino su savo grasinimais:DD Matyt neuzilgo vel grasins bei aiskins jog Zalgiris apgailetinas su apgaletinais seibuciu bei javtoku tik Javtokas siandien stovejo priekyje, dar uztvaras Zalgirio tritaskininkams, o Seibutis EILINI syki uzdenge "europos curry", kuris pries aukstesnio lygio komanda iskart lieka lavonnas.
2016-11-27
+11
Atsakyti
Akognon - 10 min - 5 pražangos. Nu cia tai besmegeni isigijo:))
2016-11-27
+3
Atsakyti
JD
arturas97Pasidziaukite kol galit pries berlyno albos lygio bamberga, o savaitgali reikes verkti kai lietuvos ryto dydisis trio europos curry, grifino stiliaus gordonas ir naujokas rice nukals eurolygos outsaiderius


Muahahaha kaip arturiukas grasino po Zalgirio pergales pries Bamberga, o paskui liejo atmazus del treciadienio:DDDDD

Vaikas sedi vel su pliuchomis. Spango apie berlyno albos lygio Bamberga, o Zalgiris is raudono skuduro tyciojosi zymiai labiau nei is Bambergo.
2016-11-27
-2
Atsakyti
JD
Siaip tai gerai nuleistos rytfaniu iliuzijos. Lapkricio pabaiga, du menesiai sito sezono, o jau ketvirtas pralaimejimas lkle. Isivaizduokit kiek dar bus pralaimejimu dar po keliu menesiu:DD
2016-11-27
-4
Atsakyti
JD
Artūras87Kas kalba apie 4 arba maziau kartu didesni zalgirio biudzeta meluoja. Juk pats Pacesas sake kad 5 kartus, jis tai tikrai gerai zino, kitaip nesneketu. Be to jei sakytu netiesa senai butu po teismus uztampytas. Taip kad gerb. komentuojantys nesakykit netiesos nezinodami..--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kas kreips demesi i apsisikeli, kuris eilini sezona neatsako uz savo zodzius? Visiems nusispjauti. Tegul Psichopatas toliau spangsta apie biudzetus.
2016-11-27
+2
Atsakyti
Kas kalba apie 4 arba maziau kartu didesni zalgirio biudzeta meluoja. Juk pats Pacesas sake kad 5 kartus, jis tai tikrai gerai zino, kitaip nesneketu. Be to jei sakytu netiesa senai butu po teismus uztampytas. Taip kad gerb. komentuojantys nesakykit netiesos nezinodami..

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-11-27
-1
Atsakyti
Fantastiskas eilinis krepsinio savaitgalis. Niekas taip nesutelkia musu tautos kaip eiline Zalgirio pergale pries vainausku raudona komuniagu sliundra. Ir taip is kartos i karta. Kuo daugiau kartu Žalgiris spardys sita vainauskine parodija tuo greičiau senojo komunistinio urodo sukurtas projektelis užsilenks visos Lietuvos krepsinio fanu džiaugsmui. Dabar raudona kibirine visu dulkinama patranku mesa tegul toliau ardosi su Bilbao ir kitomis savo lygio antrarusemis komandomis kad išvengtu absoliucio degradavimo kibiro taureje, o Zalgiris juos ir toliau dauzys.

IN YOUR FACE VAINAUSKU RAUDONA KOMJAUNIMO PADLA!
2016-11-27
+8
Atsakyti
Tobulai Zalgiris suvare. Kaip ir reikejo tiketis buvo zymiai lengviau nei su kitomis lkl komandomis. Visokie durneliai arturiukai tegul ir toliau svaigsta kaip kibirinis skuduras nesistenge. Eilinis koju nusivalymas i visokius europos "curry" ir visus kitus lavonus. Cia jums ne kibiro taure. Cia buvo Eurolygos komanda.
2016-11-27
-5
Atsakyti
DugnasKad ir kaip grasino Pačėsas prieš rungtynes, kad su slaptuoju ginklu naujoku legionierium ir su įgyta gera forma Europos taurėj nekantriai laukia rungtynių, kuriose įrodys savo jėgą, bet "Žalgiris" per pirmus du kėlinukus parodė, kad Lietrytis tik Europos taurės vidutiniokas, o LKL tik trečia - ketvirta komanda, žinoma trečiam kėlinuke perdaug atsipalaidavę išėjo žaist tuo ir pasinaudojo Lietrytis, bet tas jų pasipriešinimas "Žalgiriui" baigėsi tik atsiloštais 5 taškais iš 21 taško. Taip, kad "didžiojo stratego" Pačėsos demagogija apie sugebėjimą mest "Žalgiriui" iššūkį ir liko tik eiline demagogija. Visus "Žalgirio" fanus su gražia, užtikrinta pergale, kuria parodyta, kad Lietryčiui vieta tik trečia arba ketvirta LKL.


teisybes delei reikia pasakyt kad po kasiu su gordon tvarkytis sekesi sunkokai musiskiams.ir 3 kelinio gale viskas atrode kiek kitaip.paziurek kaip jie mete baudas ir kaip zalgiriui siandien viskas pakrito?

p.s. dziugu kad zalgiris pagaliau pagavo savo zaidima,reikia tiketis kad jis ir toliau geres
2016-11-27
-6
Atsakyti
Sveikinimai visiems doriems Lietuviams komjaunimo atliekos eilini karta paduhintos be visiskai jokios intrigos
2016-11-27
+8
Atsakyti
arturas69sitas kavensku taborinis ziaurus :DD kai zalgiris laimi islenda rekauja is savo urvo bet kai pralosia tyli neveltui kavenskas :DDD


Degrade vienintėlis miestas turi taborą T.Y VILNIUS.Kaune nėra taboro avine išsigimęs.
2016-11-27
+7
Atsakyti
Kad ir kaip grasino Pačėsas prieš rungtynes, kad su slaptuoju ginklu naujoku legionierium ir su įgyta gera forma Europos taurėj nekantriai laukia rungtynių, kuriose įrodys savo jėgą, bet "Žalgiris" per pirmus du kėlinukus parodė, kad Lietrytis tik Europos taurės vidutiniokas, o LKL tik trečia - ketvirta komanda, žinoma trečiam kėlinuke perdaug atsipalaidavę išėjo žaist tuo ir pasinaudojo Lietrytis, bet tas jų pasipriešinimas "Žalgiriui" baigėsi tik atsiloštais 5 taškais iš 21 taško. Taip, kad "didžiojo stratego" Pačėsos demagogija apie sugebėjimą mest "Žalgiriui" iššūkį ir liko tik eiline demagogija. Visus "Žalgirio" fanus su gražia, užtikrinta pergale, kuria parodyta, kad Lietryčiui vieta tik trečia arba ketvirta LKL.
2016-11-27
-11
Atsakyti
Laimėjo 10k didesnį biudžetą komanda ir nieko čia keistą.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-11-27
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Kauno Žalgiris
Vilniaus Lietuvos rytas
45%
29/64
Metimai iš žaidimo
40%
26/65
40
Atkovoti kamuoliai
40
16
Rezultatyvūs perdavimai
17
0
Perimti kamuoliai
5
5
Blokuoti metimai
5
83
Naudingumas
66

Rungtynių žaidėjai

Kevin  Pangos
22 PTS
8/15 FG
0/0 FT
Drew  Gordon
14 PTS
6/10 FG
2/5 FT
Augusto  Lima
8 REB
8 DREB
0 OREB
Drew  Gordon
15 REB
10 DREB
5 OREB
Leo  Westermann
8 AS
2 TO
28 MIN
David  Logan
3 AS
1 TO
30 MIN
Leo  Westermann
19 EFF
0% 2P%
60% 3P%
Drew  Gordon
28 EFF
86% 2P%
0% 3P%