Nuotr.:

Egidijus Mockevičius patyrė traumą, o be jo likusi Long Ailando „Nets“ komanda patyrė nesėkmę NBA plėtojimosi lygoje.

Vidurio puolėjo atstovaujama ekipa namuose 98:112 (28:28, 17:29, 27:20, 26:35) neprilygo Grand Rapidso „Drive“ komandai.

Mockevičiui rungtynės baigėsi jau pačioje jų pradžioje. Pirmajame kėlinyje lietuvis išėjo į rūbinę susiėmęs už peties.

Aukštaūgis spėjo ant parketo praleisti 7 minutes bei per jas pelnyti 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovoti ir perimti po kamuolį, po 2 kartus suklysti ir prasižengti.

„Nets“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 24 taškus surinkęs ir 15 kamuolių atkovojęs Trahsonas Burrellas. Nugalėtojus į priekį vedė 33 taškus įmetęs Kevinas Murphy.