Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Isaiah Thomasas prasčiausiai šį sezoną atakavo krepšį, tačiau vis tiek pelnė 25 taškus ir Bostono „Celtics“ (10-7) komandą svečiuose vedė į pergalę prieš Majamio „Heat“ (5-12) 112:104 (21:19, 27:12, 35:42, 29:31).

Be Alo Horfordo žaidusi „Celtics“ po pirmojo kėlinio atsiliko 19:21, tačiau antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 14:2 ir jau turėjo dviženklę persvarą (33:23). Iki ilgosios pertraukos jie savo pranašumą padidino iki 17 taškų (48:31).

Jae  Crowder
PTS 17 | REB 4 | AS 3 | ST 2
Bostono komanda beveik visą antrąją mačo dalį išlaikė dviženklę persvarą, o „Heat“ savo deficitą ik 8 taškų sumažino tik paskutinėmis akimirkomis.

Majamio komandoje puikiai sužaidė 27 taškus pelnęs (8/13 dvit., 11/12 baudos) ir 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs Goranas Dragičius. Jis tapo pirmuoju žaidėju „Heat“ komandoje nuo LeBrono Jameso, kuris pelnė bent 25 taškus ir atliko bent 15 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“: Goranas Dragičius 27 (17 rez. perd.), Hassanas Whiteside’as 25 (17 atk. kam.), Joshas Rochardsonas 12, Rodney McGruderis 11.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 25 (7/23 metimai, 8 rez. perd.), Avery Bradley 18, Jae Crowderis 17, Kelly Olynykas 14.