Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

DeMarcusas Cousinsas rungtyniavo įspūdingai, tačiau pratęsimo metu buksavo, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (7-11) patyrė pralaimėjimą. Išvykoje sudėtingoje kovoje po pratęsimo 95:101 (19:25, 34:25, 19:24, 20:18, 3:9) turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ (6-10) pranašumą.

Bradley  Beal
PTS 31 | REB 6 | AS 3 | BS 1
Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos „Wizards“ persvara siekė 8 taškus (88:80), tačiau „Kings“ kėlinį pabaigė spurtu 12:4, o Cousinsas per šią atkarpą pelnė 10 taškų, įskaitant dvitaškį likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos, kuris atvedė komandas į pratęsimą.

Visgi pratęsimo metu „Kings“ lyderis buksavo - prametė visus tris metimus iš žaidimo bei dvi baudas. Sakramento klubas per šį laik1 pelnė tik 3 taškus.

„Mane tai užkniso. Jaučiu, kad pratęsimo metu nuvyliau komandą“, – po rungtynių mintimis dalijosi krepšininkas.

Rungtynių pabaigoje Johnas Wallas nepataikė dvitaškio galėjusio atnešti pergalę, tačiau pratęsimo metimu įmetė lemiamas keturias baudas, kurios įtvirtino „Wizards“ pergalę.

„Wizards“: Bradley Bealas 31 (7/13 trit.), Johnas Wallas 19 (8 atk. kam., 11 rez. perd., 11 kld.), Otto Porteris 15 (8 atk. kam.).

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 36 (3/10 baud., 20 atk. kam.), Rudy Gay 18, Ty Lawsonas 12.

to abcdef
Kol dabartinio GM'o Wizards neatsikratys, tol nieko nebus. Jau 2 tarpsezonius nieko nesugeba padaryt, išskyrus dar labiau susilpnint komandą, permokėt žaidėjam ir treneriui, kuris turbūt dar prastesnis nei buvęs. Tiesiog švaisto galimybę turėt labai konkurencingą komandą NBA.
2016-11-29 13:52
abcdef
sunkiai oj sunkiai mano megstamiausia komanda isivaziuoja. tik 6-10 :( ir kam reikejo keist ta treneri?dabar vapse nepalosia su nauju treneriu. kas kad praejas sezonas nepaejo, uztad pries tai 2metus is eiles buvo tarp 8stipriausiu visoj lygoj, bet manau nereikejo keist trenerio.visi buvo susizaide, sudetis beveik nepasikeite, bet naujo trenerio atejimas visiskai ne i nauda kol kas. gal dar atsigaus susizais pagaliau, nes sudetis tikrai nebloga, gali zymiai geriau lost. tikiuosi ir laukiu bent jau pradziai kol islygins pergaliu ir pralaimejimu balansa :) go wiz! :)
2016-11-29 09:36