Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Dvyliktąją pergalę paeiliui NBA pirmenybėse iškovojo Oklando „Golden State Warrios“ (16-2), kuri šįkart po atkaklios kovos savo žiūrovų akivaizdoje 105:100 (29:27, 21:26, 30:28, 25:19) pranoko Atlantos „Hawks“ (10-8).

„Warriors“ šį sezona laimėjo visas 16 rungtynių, kuomet perkopė 100 taškų ribą. Tuo metu šios ribos nepasiekus, ekipa patyrė dvi nesėkmes.

„Warrios“ 12-os pergalingų rungtynių seriją pasiekė ketvirtą kartą klubo istorijoje. Visos serijos užfiksuotos per pastaruosius tris sezonus.

Kevin  Durant
PTS 25 | REB 14 | AS 3 | ST 1 | BS 2
Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Stephenas Curry smeigė tritaškį, po kurio „Warriors“ įgijo 8 taškų persvarą (102:94).

Visgi Paulas Millsapas smeigė tritaškį, Dennisas Schroderis pridėjo dvitaškį ir „Hawks“ jau alsavo varžovams į nugaras (99:102).

Durantas įkrovė iš viršaus, Dwightas Howardas įmetė tik vieną baudą, o prasidėjus paskutinei minutei „Warriors“ pirmavo 104:100. Komandų atakos buvo nerezultatyvios, todėl likus 14 sekundžių Atlantos ekipa ėmėsi pražangų taktikos. Stephenas Curry įmetė vieną baudą, tačiau „Hawks“ nesurengė rezultatyvios atakos ir patyrė pralaimėjimą.

„Warriors“: Kevinas Durantas (8/8 baudos, 14 atk. kam.) ir Stephenas Curry (4/11 trit.) po 25, Klay Thompsonas 20 (3/6 trit.), Andre Iguodala 12 (5 rez. perd.).

„Hawks“: Dennisas Schroderis 24 (6 rez. perd.), Paulas Millsapas (14 atk. kam.) ir Dwightas Howardas (16 atk. kam.) po 14, Timas Hardaway 10.