Nuotr.: AP - Scanpix

Nesibaigiantys Russello Westbrooko trigubi dubliai, Filadelfijos „76ers“ išvykų sindromas, saldus Šarlotės „Hornets“ revanšas – tai ir daugiau – lapkričio 29-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 29-osios NBA pulsas

IŠVYKŲ UŽKEIKIMAS. Filadelfijos „76ers“ šį sezoną dar nėra laimėjusi išvykoje (0-6). Skaičiuojant nuo praėjusio sezono, Bretto Browno auklėtiniai išvykose patyrė jau 22-ąjį pralaimėjimą iš eilės.

SERIJA. Jonas Valančiūnas jau 10-ose rungtynėse iš eilės pelno dviženklį taškų skaičių, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda pasiekė 13-ąją pergalę paeiliui prieš Filadelfijos „76ers“ ekipą. Paskutinį kartą „Raptors“ turėjo pripažinti varžovų iš Filadelfijos pranašumą dar 2012-13 metų sezone.

IŠ TOLI. Aidint pirmo kėlinio pabaigos sirenai Patrickas Pattersonas pataikė metimą iš kitos aikštės pusės.

TRIGUBAS DUBLIS. Russellas Westbrookas pergalingose rungtynėse su Niujorko „Knicks“ atliko trečiąjį iš eilės bei antrą greičiausią trigubą dublį lygos istorijoje. Kad tai padarytų, krepšininkui prireikė vos 20 minučių. Po šio mačo Westbrooko sezono vidurkiai pasiekė trigubo dublio ribą – vid. po 30,9 taško, 11,3 rezultatyvaus perdavimo bei 10,3 atkovoto kamuolio per rungtynes. Lygos istorijoje yra tik vienas krepšininkas, kuris sezoną baigė turėdamas trigubo dublio vidurkius – legendinis Oscaras Robertsonas.

Westbrooko pasirodymas:

PALYGINIMAI. Russellas Westbrookas šį sezoną per 18 rungtynių atliko 8 trigubus dublius – tiek pat, kiek visi lygos krepšininkai kartu sudėjus. Tuo metu šios nakties „Thunder“ varžovei, Niujorko „Knicks“ ekipai, kad surinktų 7 trigubus dublius prireikė net 25 metų, ar kitaip sakant – 2138 rungtynių.

TRENERIO ATSAKOMYBĖ. Goranas Dragičius prieš Bostono „Celtics“ pelnė 27 taškus ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų bei užfiksavo savo geriausius šio sezono rezultatus abejose kategorijose. „Tai yra Goranas Dragičius, kurį mes visi pažįstame. Mano atsakomybė yra, kad tokie krepšininko pasirodymai būtų dažnesni“, – po rungtynių pareiškė Majamio „Heat“ strategas Ericas Spoelstra.

Dragičiaus pasirodymas:

BLOKŲ KARALIUS. Hassanas Whiteside'as jau 47 rungtynėse iš eilės blokuoja bent vieną varžovo metimą. Šiuo metu Whiteside'as pagal blokuotus metimus lygoje užima antrąją vietą, į priekį užleisdamas tik Naujojo Orleano „Pelicans“ lyderį Anthony Davisą.

PASIMOKYTI IŠ SIRGALIŲ. Majamio „Heat“ krepšininkai prametė pirmuosius 14 tolimų metimų bei pirmąjį tritaškį įmetė tik trečiojo kėlinio viduryje, tą padarė Joshas Richardsonas. Tuo metu vienas iš „Heat“ aistruolių antrojo kėlinio viduryje per minutės pertraukėlę, vieno iš konkursų metu, įmetė tritaškį metimą sėdėdamas ir taip laimėjo planšetinį kompiuterį.

SALDUS REVANŠAS. Šarlotės „Hornets“ išvykoje 104:85 sutriuškino Memfio „Grizzlies“ ir revanšavosi už prieš 8 dienas patirtą pralaimėjimą, kuomet namų arenoje svečiams iš Memfio pralaimėjo rezultatu 90:105. Tuomet per pirmąją rungtynių pusę „Hornets“ varžovams leido įmesti 69 taškus, o skirtumas tarp ekipų buvo 25 taškai.

„Jie atėjo į mūsų namus ir sumušė mus. Mes labai norėjome revanšuotis, – mintimis dalijosi Kemba Walkeris. – Praėjusį kartą nežaidėme taip, kaip galėjome, ir už tai turėjome sumokėti. Jie įveikė mus stipriai, tad šios rungtynės, mano nuomone, neabejotinai yra revanšo rungtynės.“

NEPAISANT TRAUMOS. Gordonas Haywardas vis dar žaidžia su lūžusiu kairės rankos pirštu, dėl kurio praleido pirmąsias šešerias sezono rungtynes. Nepaisant to, krepšininkas paskutiniuose 4 mačuose pelnė po 20 ar daugiau taškų. Šį kartą Haywardo vedama Jutos „Jazz“ ekipa išvykoje 112:103 įveikė Minesotos „Timberwolves“.

SUSIERZINĘS. „Išvykus Andrew Bogutui, žmonės pradėjo abejoti mūsų gynyba ir tai mane erzina“, – po rungtynių pareiškė „Golden State Warriors“ krepšininkas Draymondas Greenas. Greenas tapo svarbia figūra rungtynių pabaigoje, kuomet lemiamomis akimirkomis blokavo tris varžovų metimus. Jo gynybiniai sugebėjimai rungtynių pabaigoje neliko nepastebėti: „Tai buvo nuostabu. Nežinau ar kada esu matęs, kad vienas krepšininkas būtų toks nuoseklus gynyboje“, – mintimis dalijosi „Golden State Warriors“ strategas Steve'as Kerras.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.