Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Nesustabdomai rungtyniavę Gytis Masiulis ir Laurynas Birutis buvo naudingesni nei visa varžovų komanda, o toks puolėjų žaidimas buvo pažymėtas trečiąja Kauno „Žalgirio-2“ (8-10) pergale per ketverias rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Tomo Masiulio vadovaujama ekipa savo aikštėje 83:63 (22:18, 12:18, 29:10, 20:17) antrąkart šiame sezone nugalėjo „Mažeikių“ (5-12) krepšininkus.

Gytis  Masiulis
PTS 27 | REB 9 | AS 2 | EFF 39
Jaunieji žalgiriečiai po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo minimalų deficitą – 34:36, tačiau visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos.

Masiulis ir Birutis per trečiąjį ketvirtį pelnė po aštuonis taškus, „Žalgiris“ kėlinį laimėjo 29:10, atitrūko ir tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 63:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai dar laimėjo atkarpą 9:4 ir atgal nebesižvalgė – 72:50.

Masiulis per 28 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus suklydo ir surinko 39 naudingumo balus.

Tuo metu Birutis rungtyniavo 27 minutes, pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, blokavo 2 metimus, po 2 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“ šiame susitikime iš viso surinko 109 naudingumo balus, o „Mažeikiai“ – 53.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 27 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis 16 (14 atk. kam.), Martynas Varnas 10.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 19, Arūnas Mikalauskas 14, Kostas Jonuška 11.

Atrinkti (0) Visi (8)
Miegutis sport24.lt
Duok Dieve, kad sitir du vyrukaipabegtu is zalios qrvos kuo greiciau, nes degraduis kaip vokietis, delasas, Varnas, Vasiliauskas ir t.t

--
2016-11-30
-1
Astronas
Pries masiuli dar echodas uzlos zalgiri. Pazek kokius stats demonstravo ir echodas cempionu lygoj, uzjudes dar ir lkl jis. Bus du pf zalgiri tai echodas ir masiulis. Bet dar kitais metais is jaunu pf bus vokietis ir kai isvyks i nba tada ateis talentingieji lietuviukai :)

xxx
po 2-3 sezonu masiulis gales pilnai jankuna isleisti i pencija:) pamaina auga labai gera jankunui
2016-11-29
-2
magical8-10. Nelabai seku aš NKL, bet man rodos ne pats geriausias sezono rezultatas šiemet?

Tai nes atsijaunino komanda drąstiškai. Po pernai Miniotas, Echodas, Valinskas out, pakeisti šešiolikmečiais, tai nėra ko norėti. Ir tai jau progresas nuo sezono pradžios jaučiasi, tik pastaruoju metu pradėjo pergales skinti, sezono gale vėl bus atkrintamosios ir ten dar neaišku kaip.
2016-11-29
-4
2016-11-29
-1
Ir ka tau tas masiulis padarytu lkl max 2-4 taskus rinktu, o apie eurolyga net nekalbu...