Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Penktąją nesėkmę per šešerias rungtynes Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“) patyrė „Parnu“ (1-5) komanda, kuriai atstovauja Vaidotas Volkus ir Edvinas Šeškus.

12
14
2
50%
2/4

Estijos ekipa Latvijoje 56:61 (20:11, 16:13, 9:18, 11:19) pralaimėjo Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ (2-4) ekipos žaidėjams.

Volkus per 26 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 4 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Šeškus aikštėje praleido 31 minutę, pasižymėjo 6 taškais (1/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

„Jurmala/Fenikss“: Artūras Strelniekas 14, Jekabas Rozitis 12, Ugis Pinete 9.

„Parnu“: Vaidotas Volkus 16 (8 atk. kam.), Normanas Kabinas 9 (8 atk. kam.), Saimonas Suttas 9, Reinaras Hallikas 9.