Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Ketvirtajame kėlinyje sustoję Utenos „Juventus“ klubo krepšininkai pirmąjį FIBA Čempionų lygos varžybų ratą baigė nesėkme. Antano Sireikos auklėtiniai antradienį savoje aikštėje 75:85 nusileido Avelino „Sidigas“ ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą.

25
34
82%
9/11
13

„Pritrūkome jėgų. Atrodo labai paprasta, per dvi minutes galima pralošti 17 taškų. Čia nėra jokia naujiena. Penkios minutės yra labai daug, kada pats neužpuoli, atakos vyksta greitai, gauni iš viršaus ar po krepšiu ir nėra kam sustabdyti Kirilo Fesenkos, ar vienas prieš vieną Joe Raglando. Nieko stebuklingo, kol turėjome jėgų, tol padėjome vienas kitam. Ir Rolandas Jakštas neblogai įsjungdavo, kažkaip galėdavo pastabdyti.

Ovidijus Galdikas dar negali tiek atlaikyti. Aišku, pasijautė Vaido Čepukaičio trūkumas, reikėjo dažniau pasikeisti. Galdikas išnaudojo daug jėgų gynyboje, bandė atlaikyti, bet žmogus psichologiškai smunka, kai pro nosį meta ir jis neturi jokių šansų sulaikyti. Puolime vienas iš šešių metimų, kažkaip padrikai, nepagauna nei kamuolio. Per paskutines keletą rungtynių matėme, kad jis gali sužaisti geriau, bet sužaidė kaip leido varžovas“, – po susitikimo kalbėjo Sireika.

Apie Kirilo Fesenkos dominavimą: „Fesenka mus terorizavo visas rungtynes ir pabaigoje. Kuomet jis pastato tokią galingą užtvarą, Raglandas sukinėjasi ten po du kartus. Jeigu mes jo neatakuojame, jis meta laisvas. Matėsi, jog Jamaras Diggsas nebeturėjo jėgų jį sulaikyti. Čia gal klaida, reikėjo duoti kitam žmogui. Dovis Bičkauskis gaudėsi neblogai, bet aš galvoju, kad jie pabaigoje žaidė pajėgiausia sudėtimi ir tiesiog mes neatitikome šito meistriškumo.“

Apie pirmojo rato pabaigą: „Aš asmeniškai vertinu gerai, nors šias rungtynes pralaimėjome. Turime daug problemų su žaidėjais ir mes galėjome pralaimėti dar daugiau. Nežiūrinti į tai, kad šiandien susiklostė negražios rungtynės, bendrai 5-2 santykis yra gerai.“

2016-11-30 13:50