Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Galingai sezoną pradėjusi Los Andželo „Clippers“ (14-5) ekipa įkrito į duobę. Doco Riverso auklėtiniai patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

27
31
64%
7/11
2

Kalifornijos klubas išvykoje po dviejų pratęsimų 122:127 (28:24, 37:29, 21:20, 34:21, 11:11, 4:9) turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ (5-12) pranašumą.

Į pergalę Bruklino ekipą vedė 38 taškus pelnęs ir taip karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Seanas Kilpatrickas.

Kilpatrickas net 20 taškų surinko per ketvirtąjį kėlinį, o dar 11 – per pratęsimus. Būtent jo dvitaškis su pražanga antrojo pratęsimo pabaigoje galutinai įtvirtino šeimininkų pergalę.

Tris ketvirčius į priekį bėgę „Clippers“ ketvirtajame kėlinyje dar užtikrintai pirmavo 89:73, tačiau Kenny Atkinsono auklėtiniai nepasidavė.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas jau buvo lygus 99:99. Negana to, prieš prasidedant paskutinei minutei Brooko Lopezo tritaškiai išvedė „Nets“ į priekį 107:104.

Los Andželo komandai teko gelbėtis paskutiniosiomis kėlinio akimirkomis. Paskutinę sekundę tritaškį pataikė ir pratęsimą išplėšė Chrisas Paulas.

Gelbėtis „Clippers“ turėjo ir pratęsime. Beveik viso pratęsimo metu pirmavę „Nets“ likus žaisti 18 sekundžių įgijo 3 taškų pranašumą (118:115), tačiau likus žaisti 10 sekundžių iš toli pataikęs Jamalas Crawfordas nulėmė dar vieną pratęsimą.

Pratęsimo pabaigoje iš aikštelės už ginčus su arbitrais buvo išvytas „Clippers“ strategas Docas Riversas, kuris antrąjį pratęsimą turėjo stebėti rūbinėje.

Prasidėjus paskutinei antrojo pratęsimo minutei rezultatas dar buvo lygus (122:122), tačiau dvitaškį tuomet pataikė Isaiah Whiteheadas (124:122), Kilpatrickas pridėjo dvitaškį su pražanga (127:122), o per likusias 13 sekundžių „Clippers“ išsigelbėti jau nebespėjo.

Svečiai iš Los Andželo šiame susitikime vertėsi be Blake'o Griffino, kuriam buvo leista pailsėti.

„Nets“: Seanas Kilpatrcikas 38 (14 atk. kam.), Brookas Lopezas 27, Joe Harrisas ir Trevoras Bookeris (11 atk. kam.) po 15.

„Clippers“: Chrisas Paulas 26 (13 rez. perd.), DeAndre Jordanas 21 (23 atk. kam.), J.J. Redickas 18.