Michaelas Beasley ir Tristanas Thompsonas dėl kamuolio virto į tribūnas Nuotr.: AP – Scanpix
LeBronas Jamesas suklydo 7 kartus Nuotr.: AP – Scanpix
Docas Riversas nevaldė emocijų Nuotr.: AP – Scanpix
Brookas Lopezas pataikė 4 tritaškius Nuotr.: AFP – Scanpix
Giannio Antetokounmpo skrydis Nuotr.: AP – Scanpix

Autsaiderių pergalės, LeBrono Jameso klaidos, Doco Riverso emocijos ir Paulo Pierce'o gaivinimas – tai ir daugiau – lapkričio 30-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 30-osios NBA pulsas

NEEILINĖ NAKTIS. Praėjusią naktį visose 6 rungtynėse triumfavo komandos, kurios turėjo prastesnį pergalių ir pralaimėjimų balansą. NBA istorijoje toks įvykis, kai sužaidus mažiausiai 15 rungtynių sezone per vieną naktį laimi bent šešios prastesnį santykį turinčios komandos, įvyko vos antrąjį kartą. Pirmasis toks įvykis užfiksuotas 1969 metų sausio 7-ąją, kuomet taip pat 6 komandos parbloškė aukščiau žengusias ekipas.

ANTIREKORDAS. Klivlando „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas pralaimėtame mače prieš Milvokio „Bucks“ dažniausiai šiame sezone prarado kamuolius. Jis per 33 minutes 7 kartus suklydo ir užfiksavo savo sezono antirekordą. Krepšininkas pelnė 22 taškus, tačiau surinko vos 8 naudingumo balus, o jo „Cavaliers“ suklupo 101:118.

KARJEROS RUNGTYNĖS. Giannis Antetokounmpo dar kartą pranoko LeBroną Jamesą – graikas pelnė 34 taškus ir pasiekė savo karjeros rekordą. Antetokounmpo per pastaruosius 4 susitikimus su LeBronu triskart už „Cavs“ žvaigždę surinko daugiau taškų.

„Antetokounmpo dėl sunkaus darbo tampa vis geresniu žaidėju. Šįkart jam teko žaisti prieš geriausią žaidėją pasaulyje“, – savo auklėtinį gyrė Jasonas Kiddas.

KARJEROS RUNGTYNĖS 2. Bruklino „Nets“ atakuojantis gynėjas Seanas Kilpatrickas po trijų kėlinių buvo surinkęs tik 7 taškus ir greičiausiai nė neįtarė, kad mačas su Los Andželo „Clippers“ gali būti geriausias jo karjeroje. Jis ketvirtajame kėlinyje pelnė 20 taškų, 11 pridėjo per du pratęsimus ir surinkęs 38 taškus pagerino savo rezultatyvumo rekordą.

DOMINAVO. Naujojo Orleano „Pelicans“ aukštaūgis Anthony Davisas surengė dar vieną fantastišką pasirodymą – į „Lakers“ krepšį jis įmetė 41 tašką ir sugriebė 16 kamuolių. Šį sezoną 23-ejų metų 208 cm ūgio atletas trečiąjį kartą rungtynėse pasiekė 40 pelnytų taškų ir 15 atkovotų kamuolių ribą. Daugiau tai pasiekusių krepšininkų šį sezoną NBA pirmenybėse nėra.

DVIGUBI DUBLIAI. DeAndre Jordanas pelnė 21 tašką ir sugriebė 23 taškus bei 6-ąjį kartą per pastaruosius tris sezonus įmetė bent 20 taškų ir atkovojo bent 20 kamuolių. Per šį laikotarpį DeMarcusas Cousinsas tokius skaičius rinko 7-iose rungtynėse, o šioje grafoje lyderiu esantis Andre Drummondas tai pasiekė 8 kartus.

NUSIMUŠĘS TAIKIKLIS. J.R. Smithas pastaruoju metu itin prastu pataikymo procentu atakuoja krepšį. Prieš tai dvejose rungtynėse jis įmetė vos 1 metimą iš 22, o praėjusios nakties mače su „Bucks“ pataikė pirmuosius du tritaškius, tačiau po to visi 5 jo tolimi šūviai skriejo pro šalį.

EMOCIJOS. „Clippers“ treneris Docas Riversas beveik nužygiavo iki varžovų komandos suolelio, priekaištavo teisėjai ir užsidirbo techninę pražangą. Tuomet treneris įsiuto – jis puolė vieną iš teisėjų, tačiau jį sustabdė krepšininkai ir trenerių štabas. Galop jis buvo išvarytas iš aikštės.

SUNKUMAI NAMIE. San Antonijaus „Spurs“ pralaimėjimu sugrįžo į namus. Greggo Popovichiaus kariauna po šešerių metų pertraukos turėjo pripažinti Orlando „Magic“ pranašumą. „Spurs“ namie iškovojo 4 pergales ir patyrė tiek pat nesėkmių, o išvykoje laimėjo visas 10 rungtynių.

GAIVINIMAS. Paulas Pierce’as greitoje atakoje gavo puikų perdavimą iš Chriso Paulo, tačiau nesugebėjo įkrauti į krepšį ir virto ant parketo. Po epizodo prie komandos draugo pribėgęs Paulas ėmė 39-erių metų žaidėją gaivinti, o pastarasis neslėpė šypsenos.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Blokai

Rudy Gobertas, Tristanas Thompsonas (po 3)

Ericas Gordonas,
Chrisas Paulas, Seanas Kilpatrickas, Brookas Lopezas, Kemba Walkeris, Jrue Holiday, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (po 4)

Gražiausių epizodų dešimtukas:

Dienos akimirka:

Seanas Kilpatrickas griebėsi už galvos po nesėkmingo epizodo, tačiau galop galėjo džiaugtis pergale

2016-11-30 16:12
21-ą pelnė, 23-is sugraibė, ko čia nesuprast? :D 44 taškai viso :D bnews prikolina čia