Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (9-10) puolėjas Juliusas Randle'as po traumos sugrįžo į aikštelę ir surinko dvigubą dublį, tačiau tai buvo niekis, palyginus su monstrišku Anthony Daviso pasirodymu.

Centro vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-12) namie 105:88 (33:22, 32:19, 24:22, 16:26) nugalėjo „Lakers“ ir iškovojo septintąją pergalę.

Anthony  Davis
PTS 41 | REB 16 | AS 3 | ST 4 | BS 2
Fantastiškai rungtyniavęs Davisas per 42 minutes pelnė 41 tašką (13/23 dvit., 1/4 trit., 12/14 baud. met.), atkovojo 16 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bei blokavo 2 varžovų metimus.

„Aš visada įdedu daug darbo, kad tapčiau geresniu žaidėju, o aikštelėje jaučiuosi taip, jog niekas negali manęs sulaikyti. Tiesiog norėjau kontroliuoti rungtynes ir neleisti jiems perimti iniciatyvos“, – po susitikimo savo pasirodymą kukliai vertino pats Davisas.

Pralaimėjimu „Lakers“ nuostoliai nesibaigė. Traumą patyrė vos dvi minutes aikštelėje praleidęs Nickas Youngas, kuris susižeidė Achilo sausgyslę.

Youngo trauma „Lakers“ klubui yra itin skausminga, kadangi dėl sužeidimo kol kas negali rungtyniauti ir kitas svarbus žaidėjas D'Angelo Russellas.

Pranašumą Naujojo Orleano klubas susikrovė per pirmąją susitikimo pusę. Rungtynių pradžią visiškai kontroliavę šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo triuškinančią persvarą (65:41).

„Pirmoje rungtynių pusėje mes patys šaudėme sau į kojas. Antroje rungtynių dalyje susitvarkėme gynyboje, tačiąu prametėme laisvus metimus, kuriuos dažniausiai pataikome“, – po rungtynių sakė Randle'as.

„Pelicans“:  Anthony Davis 41 (16 atk. kam.), Jrue Holiday 22, Omeras Ašikas 10 (11 atk. kam.), Langstonas Galloway 8.

„Lakers“: Lou Williamsas 16, Julius Randle'as 12 (10 atk. kam.), Timofejus Mozgovas 10 (9 atk. kam.)