Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Gordon  Hayward
PTS 31 | REB 5 | AS 7
Sezono pradžią dėl traumos praleidęs Gordonas Haywardas įsibėgėja. Puolėjas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir atvedė Jutos „Jazz“ (11-8) klubą į pergalę.

Beveik viso susitikimo metu pirmavę Quino Snyderio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 120:101 (38:29, 24:21, 23:23, 35:28) užtikrintai pranoko Hjustono „Rockets“ (11-7) krepšininkus.

Haywardas pelnė 31 tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius, o galingai puolime rungtyniavusi Solt Leik Sičio ekipa iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai atsilikinėjo 9:16, tačiau tuomet laimėjo atkarpą 20:5 ir išsiveržę į priekį 29:21 nebeleido varžovams atsitiesti.

Antrojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 15 taškų (53:38), o panašią persvarą Jutos komanda stabiliai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Pergalę „Jazz“ apkartino 19 taškų į „Rockets“ krepšį įmetusio Rodney Hoodo trauma, dėl kurios jis baigė rungtynes jau trečiajame kėlinyje.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 31 (7 rez. perd.), Rodney Hoodas 19, Rudy Gobertas 16 (14 atk. kam.), Trey Lylesas 13, Joe Johnsonas 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (7 rez. perd.), Ericas Gordonas 24, Ryanas Andersonas 11, Samas Dekkeris 10, Clintas Capela 8.