Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-4) Europos taurės mače su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3-3) ir vėl turėjo pripažinti oponentų persvarą po itin atkaklios kovos.

Šįkart Simo Galdiko ir Beno Madgeno vedami panevėžiečiai svečiuose suklupo 89:91 (24:25, 22:22, 20:20, 23:24).

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po Kšištofo Lavrinovičiaus šūvio „Lietkabelis“ įgijo 3 taškų persvarą (83:80), tačiau tuomet Siimas-Sanderis Venė atsakė dviem dvitaškiais ir persvėrė rezultatą.

Ivan  Strebkov
PTS 31 | REB 2 | AS 4
Įpusėjus paskutinei ketvirčio minutei varžovus patempė dvitaškį pataikęs Petras Gubanovas (86:83). Likus 15 sekundžių Beno Madgeno tritaškis tikslo nepasiekė ir „Lietkabelis“ buvo priverstas imtis pražangų taktikos.

Visgi nesustabdomai žaidęs Ivanas Strebkovas sumetė baudas (88:83) ir ,nors „Lietkabelis“ dar pelnė 6 taškus, tačiau baudų metimus pataikę „Nižnij Novgorod“ krepšininkai vėl šventė pergalę.

Pirmajame šių komandų mače viskas sprendėsi taip pat lemiamu metu. Tuomet varžovams pergalę padovanojo tritaškį paskutinę sekundę pataikęs Petras Gubanovas.

Susitikime pagirtinai kovojęs Galdikas sužaidė savo geriausias savo rungtynes Europos taurėje. Centras vos per 20 minučių pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus. Jis užfiksavo asmeninius pelnytų taškų (20) ir surinktų naudingumo balų (29) rekordus.

„Nižnij Novgorod“: Ivanas Strebkovas 31 (4/6 trit., 9/9 baudos, 36 naud. bal.), Deandre Kane‘as (9 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Siimas Sanderis Venė (6/8 dvit., 6 atk. kam., 21 naud. bal.) po 16, Petras Gubanovas 13.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas (6/7 dvit., 5/6 baudos) ir Simas Galdikas (8/9 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.) po 20, Lorenzo Williamsas 12, Žygimantas Skučas 9, Kšištofas Lavrinovičius 8.

Atrinkti (0) Visi (25)
cercas
Maskvyti, reikia neleist tokian varzovui kaip nn mest 90 tasku. Gynyba. Gynyba.gynyba tobulinkite. 80 tsk pergalei pakanka. Gynyba! 12 23 diena busiu cido arenoje, jei rytas mes 80 tasku gausit malku IR sugadinsite kaledas man-derinkite Gynyba!

maksvytis
Tures kuo pasiteisynt runktyniu pabaigas prastai suzaidziant visur kiti ir mini jenaviciu laikyt blogas prendimas pabaigoi

-1
nemaciau maco bet leiskit speti - lietkabelis turejo sansa, bet janavicius viska susiko. ar taip buvo?

D3 - Ulmas arba Kubanė

Geriausias rezultatas antrame etape - 1 pergalė ir 5 pralaimėjimai ir aišku, kad jokių minčių apie patekimą į playoff'us
2016-11-30
+1
Dakota
Kiek girdejau,netrukus Sextape Maskvycio ir Janaviciaus iseis i interneto platumas....kazin kuris vaidins moteri kuris vyra
2016-11-30
aha
gėda, kaip jie LKL laimi su tokiu žaidimu? Broliai nuliniai, Kazys paskutinėmis minutėmis geriausią mačo žaidėją Simą laiko ant suolo, Wiljamsą irgi išleido tik likus 40sek., Lioniukas iki kašės nedameta, metimus paskutinėmis minutėmis iš vidutinio nuotolio atlieka Kšisia su Taroliu, kuriems tokius metimus pataikyti jau yra kosmosas. Na pasinervuota buvo, bet visiškai be reikalo, nes ši komandėlė to neverta
2016-11-30
+1
mauglis
manau cia jau tikrai ne gandai,o realus faktai,kad Maskvytis su Janavicium yra meiluziai...neveltui tokie gandai sklinda panevezy jau kelis menesius....nes protu nesuvokiama,kaip Janavicius visados zaidzia 20+ min nors visados i minusa varo...
2016-11-30
-4
blemba
Kokios dar sėkmės pritrūksta? Nesėkmės vardas ketvirtam kėlinukį Maskvyčio sprendimai + Janavičius aikštėj ...