Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dramatišką pergalę Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“) pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-1) komanda.

Geriausią mačą sezone sužaidęs Andrejus Agafonovas blokavo varžovo metimą paskutinę antrojo pratęsimo sekundę bei Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 104:103 (19:20, 22:18, 27:13, 16:33, 20:19) šventė pergalę prieš „Jekabpils“ (5-2) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos atitrūkę pasvaliečiai prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo įtikinamą 17 taškų pranašumą (68:51), tačiau to pergalei iškovoti per pagrindinį laiką neužteko.

Šeimininkai antroje ketvirtojo ketvirčio pusėje pelnė vos keturis taškus, tuo pasinaudoję varžovai spurtavo net 20:4 ir, likus žaisti 15 sekundžių, išlygino rezultatą – 84:84.

Andriy  Agafonov
PTS 27 | REB 7 | AS 1 | ST 2 | BS 5
Paskutinės kėlinio atakos smaigalyje atsidūręs Steponas Babrauskas atakavo krepšį netiksliai bei buvo žaidžiamas pratęsimas.

Jo metu ekipos keitėsi taškais, o likus žaisti 23 sekundes, Rinaldas Sirsninas vėl išlygino rezultatą ir pasvaliečiai dar kartą turėjo teisę rengti paskutinę ataką, bet ji pasibaigė klaida.

Prasidėjus paskutinei antrojo pratęsimo minutei Robertas Stumbris pataikė tritaškį ir „Jekabpils“ buvo priekyje – 103:100. Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Agafonovas prie baudų metimų linijos neklydo, du taškus pridėjo Derrickas Low ir „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį – 104:103.

Lemiamos atakos metu pavyzdingai gynyboje sužaidęs Agafonovas blokavo abu Roberto Stumbrio metimus ir garantavo pergalę Pasvalio komandai.

Puikiai rungtyniavęs ukrainietis per 33 minutes pelnė 27 taškus (7/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 13/13 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo net 5 metimus, 7 kartus suklydo ir surinko 33 naudingumo balus.

Jis pagerino savo asmeninius naudingumo, rezultatyvumo ir blokuotų metimų rekordus rungtyniaujant „Pieno žvaigždžių“ gretose.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 27, Egidijus Dimša 16, Derrickas Low 12 (9 rez. perd.), Steponas Babrauskas 12, Vilmantas Dilys 10.

„Jekabpils“: Rinaldas Sirsninas 22, Janis Antropas 18, Pavelas Veselovas 15, Jurijus Aleksejevas 14 (9 atk. kam.), Robertas Stumbris 11.

2016-12-01 09:37
va tau
Šaunuolis Agafonovas neblogai
2016-11-30 21:07
duobe
Sunkiai cia Pasvalys. Bet pergale yra pergale. Labai jau uzsitesusi pralaimejimu serija buvo. Kazkaip ir Cvirkos klaidu jau galima izvelgt 3 -iam kelinuke turejo +15 ir taip gale prisizaide. Agafononovas varzybas istrauke.( maladiec Andriuha)