Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Martynas Pocius sužaidė geriausią savo sezono mačą, tačiau Mursijos UCAM (4-3) savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 77:90 (10:22, 22:25, 25:21, 20:22) turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-3) pranašumą.

Gynėjas iš Lietuvos buvo naudingiausias komandos krepšininkas. Pocius aikštėje praleido 17 minučių, per jas pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

Stefan  Markovic
PTS 14 | REB 2 | AS 11 | ST 1
Galingai rungtynes pradėję „Zenit“ krepšininkai po taiklaus Trevoro Mbwake dvitaškio susikrovė 13 taškų pranašumą (18:5). Gerą gynybą demonstravę svečiai UCAM komandai per pirmąjį kėlinį leido įmesti tik 10 taškų (22:10).

Apsukų nemažinę rusai po Janio Timmos tritaškio metimo skirtumą padidino iki 18 taškų (35:17), o trečiojo kėlinio pradžioje, po Jevgenijaus Valievo taiklaus tolimo metimo, „Zenit“ atotrūkis padidėjo iki rekordinės 21 taško ribos (53:32).

UCAM: Facundo Campazzo 17 (1/8 trit.), Billy Baronas 12, Vitoras Faverani 12 (4/13 dvit.).

„Zenit“: Ryanas Toolsonas 22, Janis Timma 16, Stefanas Markovičius 14 (10/11 baud., 11 rez. perd.).