Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (12-6) ekipa ir toliau skina pergales. Šį kartą Dwane'o Casey auklėtiniai namuose 120:105 (25:28, 29:30, 25:34, 23:31) įveikė traumų išretintą Memfio „Grizzlies“ (11-8) ekipą. Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Raptors“ pergalė.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/6 dvit.) atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo vieną metimą, 4 kartus suklydo bei du kartus pažeidė taisykles.

Kyle  Lowry
PTS 29 | REB 3 | AS 8 | ST 2
Šiose rungtynėse „Grizzlies“ registravo tik 9 žaidėjus. Jiems negalėjo padėti Mike'as Conley, Vince'as Carteris, Chandleris Parsonsas, Zachas Randolphas, Jamesas Ennisas ir Brandonas Wrightas.

Rungtynėse vyko atkakli kova, o kiek labiau atitrūkti „Raptors“ pavyko tik trečiojo kėlinio gale, kai po įspūdingo Lucaso Nogueiros dėjimo ir taiklių DeMaro DeRozano baudos metimų Toronto klubas įgijo 7 taškų persvarą (89:82).

Nors svečiams iš Memfio skirtumą pavyko sumažinti iki vieno taško (90:91), tačiau į tai „Raptors“ atsakė taikliais Patricko Pattersono ir Corey Josepho tolimais metimais ir Toronto ekipos persvara padidėjo iki 7 taškų (97:90).

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos Kyle'as Lowry smeigė tritaškį metimą, kuris „Raptors“ pranašumą padidino iki 13 taškų (110:97).

Per likusį rungtynių laiką lemiamo varžovų šturmo „Grizzlies“ krepšininkai taip ir neatliko.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 29 (4/7 trit., 8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 24 (2/3 trit., 10/11 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), DeMarre'as Carrollas 17.

„Grizzlies“: Andrew Harrisonas 21 (4/5 trit.), Troy Danielsas 19, Marcas Gasolis 18 (8 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

Visi rezultatai:

Ketvirtadienis, Gruodžio 1 d.
Portland Trail Blazers Indiana Pacers 131-109 stat »
Phoenix Suns Atlanta Hawks 109-107 stat »
Denver Nuggets Miami Heat 98-106 stat »
Dallas Mavericks San Antonio Spurs 87-94 stat »
Minnesota Timberwolves New York Knicks 104-106 stat »
Oklahoma Thunder Washington Wizards 126-115 stat »
Chicago Bulls Los Angeles Lakers 90-96 stat »
Toronto Raptors Memphis Grizzlies 120-105 stat »
Boston Celtics Detroit Pistons 114-121 stat »
Atrinkti (0) Visi (4)
Grizliai žaidė net be 6 pagrindinių žaidėjų,bet kovojo lygiai.Lengviau Torontas turėjo laimėti.

--
2016-12-01
čiurna
Valančiūnas dar traumuota čiurna.

Treneris nebūtų prišikęs į kelnes iš baimės tai galėjo šiandien dar jo neleisti žaisti ir gadinti sau sveikatos bei statistikos.
2016-12-01
+1
Manas
kai laisvu danku privaro Balandiunas visi reikia koks geras, nors realiai be alkuniu vienas pries viena zaidzia ko gero sudiniausiai is visu lygos starto penkto centru. plius, opononetas buvo Gasolis kuris duxino kaip norejo musu stara, or pats jisai susirinko laisvus dejimus kai niekas netrukde ne karto taip ir neapzaides Gasolio, isskyrus viena jump shoota