Nuotr.:

Antrose Eurolygos rungtynėse paeiliui puikiai žaidęs Derrickas Brownas pakartojo asmeninį karjeros naudingumo rekordą šiame turnyre, o toks legionieriaus iš JAV pasirodymas buvo vainikuotas antrąja Stambulo „Anadolu Efes“ (5-5) komandos pergale iš eilės.

22
38
12
2

Velimiro Perasovičiaus vadovaujamas Turkijos klubas išvykoje 86:77 (21:20, 26:20, 16:23, 23:14) pranoko iki tol trissyk paeiliui laimėjusius Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Devino Smitho tritaškio „Maccabi“ dar buvo priekyje – 73:72, bet tuomet trys Tel Avivo ekipos rengtos atakos pasibaigė klaidomis.

Į tai Tyleris Honeycuttas atsakė dviem tritaškiais ir persvėrė rezultatą „Anadolu Efes“ naudai – 78:73.

Prasidėjus paskutinei minutei, komandas teskyrė tie patys penkis taškai – 82:77. Tada D.J. Seeley prametė du metimus iš toli, Honeycuttas greitą ataką užbaigė dėjimu iš viršaus ir įtvirtino „Anadolu Efes“ pergalę – 84:77.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Brownas aikštėje praleido 32 minutes, pelnė 22 taškus (5/10 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Pastarasis rezultatas – jo karjeros rekordas Eurolygoje. Taip pat amerikietis šiame susitikime užfiksavo ir naują atkovotų kamuolių rekordą.

„Maccabi“: Maikas Zirbesas 13, Devinas Smithas 13, D.J. Seeley 12, Victoras Ruddas 11, Andrew Goudelockas 10.

„Anadolu Efes“: Derrickas Brownas 22 (12 atk. kam.), Tyleris Honeycuttas 21 (8 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 14, Thomasas Heurtelis 11, Cedi Osmanas 11.