Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

J.J. Redickas pelnė 23 taškus, Blake'as Griffinas pasiekė karjeros rekordą, atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų, o jų atstovaujama Los Andželo „Clippers“ (15-5) netikėtai lengvai parbloškė NBA čempionus.

Klivlande dominavę Kalifornijos krepšininkai 113:94 (24:28, 34:22, 27:15, 28:29) nukovė Klivlando „Cavaliers“ (13-4) komandą, kuri patyrė jau antrąją nesėkmę paeiliui.

Chris  Paul
PTS 16 | REB 6 | AS 9 | ST 1
Esminiu šiose rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, kuriame „Clippers“ krepšininkai surengė spurtą 13:2, o nuaidėjus ketvirčio pabaigą skelbusiai sirenai turėjo jau dvidešimties taškų pranašumą (85:65).

NBA čempionai pirmą kartą šį sezoną per rungtynes neviršijo 10 pataikytų tritaškių ribos. Prieš tai jie visose šio sezono rungtynėse mesdavo po dviženklius tritaškių skaičius ir tapo NBA rekordininkais.

„Cavs“ komanda trečiajame kėlinyje buvo visiškai pakrikusi. Per Tyronno Lue paprašytą minutės pertraukėlę Kyrie Irvingas ir Tristanas Thompsonas tiesiog ginčijosi vienas su kitu, o vėliau savitvardą praradęs LeBronas Jamesas buvo nubaustas ir technine pražanga.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 28, LeBronas Jamesas ir Kevinas Love'as po 16, Richardas Jeffersonas 12.

„Clippers“: J.J. Redickas 23, Chrisas Paulas 16 (9 rez. perd.), Blake'as Griffinas 13 (11 rez. perd.), Austinas Riversas ir Jamalas Crawfordas po 12.

Koks cia netiketumas? Susitiko panasaus pajegumo komandos, sekmingesne diena buvo Clippers ir tuo pasnaudojo, kol juodziai tarpusavy barnius kele.