Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Marc  Gasol
PTS 25 | REB 2 | AS 3 | ST 1 | BS 5
Sudėtingą pergalę NBA lygoje iškovojo Memfio „Grizzlies“ (12-8) ekipa, savo žiūrovų akivaizdoje nutraukusi dviejų pralaimėjimų seriją.

Dviženklį deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinę Dave‘o Fizdale‘o auklėtiniai 95:94 (30:28, 20:21, 15:19, 30:26) palaužė Orlando „Magic“ (7-12) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą savo rankose laikę svečiai ketvirtojo kėlinio viduryje dar užtikrintai pirmavo 84:71. Visgi „Grizzlies“ spurtavo 13:1 bei prisivijo 84:85.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Magic“ pirmavo 94:90, tačiau JaMychalas Greenas smeigė tritaškį (93:94), o Nikola Vučevičius tuo pačiu atsakyti nesugebėjo.

Šeimininkai lemiamai atakai turėjo 23 sekundes. Likus žaisti 12 sekundžių Marcas Gasolis išprovokavo Bismacko Biyombo pražangą ir baudų metimais persvėrė rezultatą 95:94.

Per likusį laiką „Magic“ suregzti pergalingos atakos nesugebėjo. Rungtynes baigė Elfrido Paytono klaida, o „Grizzlies“ šventė dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusią pergalę.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 25, Troy Danielsas 19, Andrew Harrisonas 11 (8 rez. perd.)

„Magic“: Evanas Fournier 28, Nikola Vučevičius 18 (11 atk. kam.), Jeffas Greenas 14.