Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

James  Harden
PTS 29 | REB 15 | AS 13 | ST 2 | BS 1
Hjustono „Rockets“ (12-7) nustebino NBA vicečempionus bei po ypatingai atkaklios kovos privertė juos suklupti savo pačių arenoje.

Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai dviejų pratęsimų trileryje svečiuose 132:127 (32:30, 32:29, 22:23, 27:31, 10:10, 9:4) pranoko „Golden State Warriors“ (16-3) krepšininkus.

Galingą trigubą dublį atlikusio Jameso Hardeno (29 taškai, 15 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų) vedami svečiai iš Teksaso nutraukė Oklando klubo dvylikos pergalių seriją.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rockets“ turėjo apčiuopiamą pranašumą 97:90, tačiau šeimininkai sugebėjo pasivyti, o likus žaisti 2 minutes ir persverti rezultatą savo naudai 109:108.

Ryanas Andersonas pataikė svarbų tritaškį (111:109), o paskutinę ketvirčio minutę pats Andersonas keitėsi taikliais baudų metimais su Kevinu Durantu ir nulėmė pratęsimą.

Pratęsime Stepheno Curry tritaškis buvo išvedęs „Warriors“ į priekį 121:118, tačiau svečiai spurtavo 5:0 ir prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 123:121. Visgi Klay Thompsono dvitaškis likus žaisti 27 sekundes išplėšė antrąjį pratęsimą.

Antrąjį pratęsimą tritaškiu pradėjo Hardenas, po nesportinės Draymondo Greeno pražangos pridėjęs ir du baudų metimus – 128:124.

Šeimininkų metimai lemiamu metu skriejo pro šalį ir nors likus žaisti 20 sekundžių Greenas dar įmetė dvitaškį su pražanga (127:130), „Rockets“ pergalę užtikrino Trevoro Arizos baudų metimai – 132:127.

Abi ekipos šiame susitikime metė po 44 tritaškius. Tai pirmas kartas NBA istorijoje, kuomet abi komandos per rungtynes išmeta daugiau nei po 40 tritaškių. „Rockets“ pataikė 14, o „Warriors“ – 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 39 (13 atk. kam.), Stephenas Curry 28, Draymondas Greenas 20 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), Klay Thompsonas 15.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (15 atk. kam., 13 rez. perd.) ir Ryanas Andersonas po 29, Ericas Gordonas 23, Montrezlas Harrellas 13.

Jameso Hardeno pasirodymas:

Draymondo Greeno nesportinė pražanga antrojo pratęsimo pabaigoje:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2016-12-02 19:36
to Donce3000LMback
Plytas mėtydamas tiek taškų nesumesi... Lysk atgal į savo urvą, nereikšmingas esi.
2016-12-02 16:25
touch down
durantas savam stiliuj. tik iskrito curry tai tas primyzo i kelnes ir nesugebejo pataikyt nei vieno metimo antram pratesime, kas ir leme pralaimejima...
2016-12-02 13:18
Bet kaip pagerėjo Rockets žaidimas,kai Howardas buvo atleistas ir Hardenas žaidžia daugiau komandos draugams.Statyti jį į PG poziciją tikrai pasiteisino.