Pirmąjį pralaimėjimą Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) čempionate patyrė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos "Fever" ekipa. Ji 78:86 (36:28, 27:35, 4:4, 11:19) po dviejų pratęsimų nusileido Hiustono "Comets" komandai.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjusi "Fever" ekipa jau 9 susitikimo minutę po J.Štreimikytės-Virbickienės dvitaškio pirmavo 17 taškų skirtumu (28:11). Vis dėlto vėliau varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą ir po pirmojo kėlinio Indianos ekipa buvo įgijusi 8 taškų persvarą.

Antrąją susitikimo pusę geriau pradėjo "Comets" krepšininkės. Jos pirmąsias antrojo kėlinio minutes laimėjo 8-0 ir išlygino rezultatą (36:36). Nuo tada komandos kovojo taškas į tašką ir prireikė pratęsimo.

Po pirmųjų penkių minučių nugalėtoja nepaaiškėjo, todėl buvo žaidžiamas ir antrasis pratęsimas. Jo pradžioje spurtavusios Hiustono klubo žaidėjos atitrūko 10 taškų persvara (77:67) ir "lietuviškai" ekipai nepaliko galimybių laimėti susitikimą.

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 8 (4/6 dvitaškių) taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

"Fever": Tamika Catchings 20, Tan White 12, Kelly Schumacher 10.

"Comets": Sheryl Swoopes 31, Michelle Snow 21, Dominique Canty 15.

2005-05-30 20:24
o kaip cia yra paaiskinkit nesuprantanciam, jos cia sezona baigineja ar pradeda?
2005-05-30 14:44
Na ten moterys žiūriu sumeta virš 75...bet Jurgita gauna žaisti, šaunu.