Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Ante  Tomic
PTS 16 | REB 6 | AS 2 | ST 1
„Barcelona“ (5-5) ekipa Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų seriją iškovodama užtikrintą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

Georgioso Bartzoko auklėtiniai 72:57 (19:19, 17:12, 21:9, 15:17) nepaliko vilčių Atėnų „Panathinaikos“ (6-4) krepšininkams.

Pamatus pergalei katalonai padėjo trečiajame kėlinyje spurtuodami 16:2 bei prieš lemiamą ketvirtį atitrūkdami nuo varžovų 57:40.

Ketvirtajame kėlinyje Jameso Feldeine'o vedami graikai mėgino mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkai užtikrintai kontroliavo žaidimą bei išsaugojo solidžią persvarą iki finalinės sirenos.

Svečius šiame mače skandino itin prastas tritaškių pataikymas.

„Panathinaikos“ pataikė viso labo 4 tolimus metimus iš 26 (15,4 proc. taiklumas).Tuo metu „Barcelona“ iš toli pataikė 10 metimų iš 23 (43,5 proc. taiklumas).

Abi komandos kartu sudėjus metė vos 17 baudų metimų. Šeimininkai pataikė 6 metimus iš 9, o svečiai – 5 iš 8.

„Barcelona“: Ante Tomičius 16, Aleksandras Vezenkovas 12, Tyrese‘as Rice‘as 10, Victoras Claveras 7 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Jamesas Feldeine‘as ir Nickas Calathesas po 13, Chrisas Singletonas 12, K.C. Riversas 7.