Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Galingai rungtynes pradėjęs Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ (6-4) klubas Eurolygoje pasiekė pergalę.

13
18
100%
6/6
5

Alfonso Alonso auklėtiniai namų rungtynėse 69:62 (22:9, 14:23, 18:16, 15:14) pranoko Stambulo „Galatasaray“ (3-7) žaidėjus.

Puikiai susitikime startavęs Johannesas Voigtmannas per pirmąjį kėlinį pelnė 11 iš visų 13 savo taškų leido „Baskonia“ ekipai užtikrintai pirmauti po pirmųjų dešimties minučių – 22:9.

Po ilgosios pertraukos svečiams buvo pavykę panaikinti turėtą deficitą ir išsiveržti į priekį – 40:38, tačiau po to ispanai atsakė atkarpa 9:1 ir besibaigiant trečiajam ketvirčiui vėl atitrūko – 54:46.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, Vladimiras Micovas pataikė dvitaškį ir „Galatasaray“ sužibo viltis – 62:65.

Visgi po minutės pertraukėlės Rodrigue Beauboisas pelnė keturis taškus paeiliui bei įtvirtino Vitorijos ekipos pergalę – 69:62.

Nuo suolo pakilęs Sedekerskis žaidė 2 minutes, per kurias niekuo nespėjo pasižymėti.

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 13, Rodrigue Beauboisas 13, Andrea Bargnani 9.

„Galatasaray“: Blake'as Schilbas 16, Tiboras Pleissas 16 (11 atk. kam.), Sinanas Guleras 8.